„Tikrai buvau labai gerai aprūpintas, nieko netrūko. Pradedant nuo sporto inventoriaus, baigiant automobiliais, premijomis, atlyginimais. Tikrai iš sporto gerai pragyvenau, – sakė jis, svečiuodamasis laidoje „KK2 penktadienis“, nors neslėpė, kad finansinių nusivylimų būta. - Buvo kuriozas su pirmosiomis jaunimo olimpinėmis žaidynėmis. Buvo žadėta, kad jeigu laimėsime, gausime 50 tūkst. litų. Bet grįžę gavome tik 1,2 tūkst“.

Tuomet, kai Evaldui teko pasitraukti iš sporto, į jo gyvenimą atėjo itin sunkus metas. Olimpinėse žaidynėse Lietuvą garsinęs vaikinas netgi buvo tapęs maisto išvežiotoju, o tuomet, kai susipažino su žmona Goda, jo situacija buvo nepavydėtina, rašoma pranešime spaudai.

„Kai mes pradėjom su Goda bendrauti, aš realiai buvau skolose, turėjau kreditų. Bet žmona man visada sakė, kad tikrai nebus taip, jog neturėsim ką valgyti“, - pasakojo Evaldas.

Pinigų stygius Evaldo žmonai Godai – taip pat ne naujiena. Pora metų iki sutinkant Evaldą buvo patys sunkiausi jos gyvenime.

„Buvau susidėjusi su netinkamu žmogumi. Pastojau, turėjau išlaikyti ne tik save, vaiką, bet ir tą vyrą. Iš namų buvo nešami daiktai, kompiuteriai, laikrodžiai ir viskas, kas brangiausia. Sutikau Evaldą ir viskas išsisprendė“, – pasakojo G. Petrauskienė.

Apie buities iššūkius auginant 5 vaikus ryšis prabilti ir LNK projekto „Kaukės“ nugalėtoja Rūta Ščiogolevaitė. O Kristupas Krivickas prisipažino: į kiokušin karate karjerą jis investavo ne mažiau nei 100 000 eurų ir šiam sportui skyrė 25-erius metus, taigi dabar jaučia tikrai galįs savo patirtimi pasidalinti su kitais. Nepaisydamas pandemijos iššūkių K. Krivickas įkūrė kiokušin karate mokyklą.

Populiarusis „KK2 penktadienis“ jau šį vakarą 19.30 per LNK.