Paskelbtas karantinas skaudžiai smogė pramogų pasaulio žmonėms, praradusiems vienintelį savo pajamų šaltinį, tačiau iš Džordanos jis atėmė kur kas daugiau. Pandemija atėmė iš jos brangiausią jausmą – matyti gerbėjų šypsenas, jausti jų energiją ir scenoje dovanoti visą save, tad atvirame pokalbyje atlikėja atskleidė, kaip šiuo metu gyvena ir kas jai padeda ištverti šį sunkų metą, rašoma TV3 pranešime spaudai.

Be muzikos nėra gyvenimo

„Jūs neįsivaizduojate, kaip mano širdis verkia“, – susijaudinusi atvirauja Džordana, kuriai muzika išties reiškia visą gyvenimą.

„Užeina toks sielvartas, kad susigūži į kamuoliuką ir raudi kaip labai nuskriaustas vaikas, todėl, kad tu nematai žmonių... Scena yra mano gyvenimas, ten aš gyvenu“, – su ašaromis akyse pasakoja atlikėja, kuri scenoje užmiršdavo visus rūpesčius ir skausmą.

Nieko keisto, juk muzika ją lydi nuo pat vaikystės, kurios ji, prasitaria Džordana, neturėjo.

Vyras – užuovėja ir paspirtis

Kaip bebūtų sunku, Džordanai nuleisti rankų neleidžia jos vyras Elegijus – net ir sunkiausiu metu gebantis rasti sprendimą ir išeitį iš kebliausių situacijų. Moteris savo sutuoktiniui negaili gražiausių žodžių, juk jis yra jos užuovėja ir paspirtis. Visai neseniai būtent jis organizavo naujausio Džordanos albumo „Labirintas“ filmą – koncertą, kurį prieš karantiną nufilmavo mistinėje, apleistoje vietoje.

Receptas nuo liūdesio

Ne kiekvienas žino, kad Džordana yra puiki mezgėja, puikiai gamina įmantriausius patiekalus, tačiau visa tai, žinoma, neatsveria jos gabumų scenoje.

„Aš net nenoriu galvoti apie jokias kitas profesijas, planą B. Galvokite visi kas ką norite – aš nieko negalvoju, tikrai profesijos nekeisiu“, – tvirtos pozicijos laikosi atlikėja, šiuo metu savo kasdienybę praskaidrinanti įvairiausiomis smulkmenomis ir atsiduodanti kitiems savo pomėgiams.

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ metu, kuri bus rodoma sekmadienį 10 val. per TV3, žiūrovai sužinos, ko imasi Džordana, kad lengviau ištvertų šį jai tikrai sunkų metą, galbūt kelis receptus pasiskolins ir patys. Džordana – nakties žmogus, tad būtent šiuo paros metu ji atsiduoda kitiems pomėgiams, kurie padeda jai užsimiršti ir... kvatoti iš širdies, stengiantis neprižadinti mylimo vyro, pakeitusio visą jos gyvenimą.