„Aš negaliu patikėti, kad Jūs buvote po šia kauke! Mes visi įpratę Jus matyti visai kitame amplua, net negalvojau, kad mokate dainuoti!“ – iš nuostabos net priklups naujametinio vakaro vedėjas Rolandas Mackevičius.

Kas slepiasi po kaukėmis, spėlios ne tik R. Mackevičius, bet ir komisija, rašoma pranešime spaudai. Tik naujametę naktį ji bus išskirtinė: šį kartą prie brolių Lavrinovičių ir Livijos Gradauskienės Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė prisijungs su savo vaikais. Indrė su savo atžalomis pasirodymus stebės jaukiai įsitaisiusi namuose. Šeiminėje aplinkoje netrūks šokių ir karštų diskusijų.

„Man būtų didžiausias Naujųjų metų stebuklas, jei po šia kauke dainuotų „Nuo...Iki...“ laidos vedėja Giedrė Talmantienė“, – juokaus Indrė.

„Ne, mama, čia Donatas“, – tvirtins Indrės dukra Marija, scenoje išvydusi vieną mylimiausių savo „Kaukių“ personažų ir spėjusi, kad po ja slepiasi Donatas Montvydas.

Vakaro metu šventinius sveikinimus sakys ir LNK kanalų šeimos laidų vedėjai, ir žinomi kanalo bičiuliai. O slapčiausiais projekto „Kaukės“ užkulisiais ir dar negirdėtomis istorijomis dalinsis šou nugalėtoja Rūta Ščiogolevaitė ir jos bičiulė Indrė Stonkuvienė.

„Sėdžiu sekmadienį ir pypsi telefonas. Žiūriu, visi mane socialiniuose tinkluose žymi prie Vienaragio, galvoja, kad ten aš. Projektą žiūrėjom su Vidu ir keliais draugais, visi atsisuka į mane, sako, nemeluok, ten tikrai tu, tik mums nesakysi!” – juoksis Indrė Stonkuvienė, kuri viso projekto metu buvo įtariama besislepianti po Vienaragio kauke. „Mes daugiau nei dešimtmetį draugaujam, kartu švenčiam šventes, nenuostabu, kad esam perėmusios viena kitos manierų“, – atviraus Rūta Ščiogolevaitė.

Savo istorijomis dalinsis ir Pelėda Toma Vaškevičiūtė kartu su bičiuliu Gyčiu Ivanausku, „Rimtų reikalų žvaigždė Panda Josifas Baliukevič, Lapė Inga Stumbrienė su vyru Aivaru, Banano Simo Jasaičio žmona Oksana Pikul-Jasaitienė. Šventinę naktį žiūrovų laukia daug siurprizų, negirdėtų istorijų ir muzikos.

Šventinė transliacija „Naujieji su LNK kanalų šeima“ – jau rytoj, gruodžio 31-ąją, nuo 20 val.