Nors aktoriai vaidina tame pačiame improvizacijų šou, bet visi jie skirtingi, turi savitą braižą ir charakterį. Tai atsispindi ir jų šventiniuose linkėjimuose, rašoma pranešime spaudai.

Inga Šepetkaitė žiūrovams linki visko labai daug: ir siekti tikslų, ir ilsėtis, ir bendrauti.

„Žiūrovams linkiu kitąmet nepailsti siekiant savo tikslų, žingeidumo, mėgautis buvimu draugų ir artimųjų kompanijose, nepamiršti ilsėtis ir būti dėkingu!“ – entuziastingai kalba aktorė.

Martynas Nedzinskas siunčia šiltus ir jaukius palinkėjimus. „Visiems TV3 žiūrovams linkiu sveikatos, kantrybės vienas kitam, meilės, užuojautos, atlaidumo, daug apsikabinimų, šiltų žvilgsnių ir žinoma daug daug šypsenų“.

Improvizacijų meistras Kirilas Glušajevas nusiteikęs labiau filosofiškai. „Linkiu pažinti artimą, pažinti nepažįstamą ir nors truputį labiau pažinti save“, – sako jis.

Panašią mintį transliuoja ir jo kolega Audrius Bružas.

„Jeigu žmogus yra sveikos nuovokos, sveikos savivertės, jeigu žmogus darbingas ir darbštus, pastabus, jeigu žiūrėdamas mato, o girdėdamas girdi, jeigu myli save, rūpinasi savimi ir turi laiko mylėti kitus ir kitais pasirūpinti – jam nieko linkėti ir nereikia. O jeigu žmogus pats jaučia, kad ko nors iš šių dalykų trūksta, linkiu tik vieno – ieškoti“, – šventiniais linkėjimais dalinosi A. Bružas.

Paskutinė šių metų, šventinė „Bravo“ laida su Audriumi, Inga, Martynu ir Kirilu – šiandien, 17.25 val. per TV3.