„Ar jau pasirūpinot dovanomis?“, – svečių klausė laidos vedėjas Justinas Jankevičius.

Karina ir Jeronimas vienbalsiai atsakė: „taip“.

„Kokios baisiausios dovanos?“, – toliau klausinėjo Justinas.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Foto: TV3

„Šampūnai, statulėlės, fotoalbumai... Atidarai dovaną ir supranti, ar tave myli ar ne“, – kalbėjo Jeronimas ir papasakojo, kad netgi turi specialų stalčių, kuriame laiko visas netikusias dovanas.

Tuo tarpu dailioji, subtilioji, svajingoji Karina nustebino visus pasakiusi, kad visai apsidžiaugtų dovanų gavusi itin praktišką dovaną – bulvių tarkavimo mašiną. „Tikrai nesupykčiau jeigu man padovanotų bulvių tarkavimo mašiną“, – šypsodamasi kalbėjo ji.

Apskritai Karina pasirodė, kaip itin praktiškas žmogus, rašoma spaudos pranešime. Į klausimą, kaip renka Kalėdines dovanas, ar ilgai ieško, ji atsakė paprastai: „Galima gi tiesiog susitarti. Pasakyti, ko nori“.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Foto: TV3

„O kaip dėl vaišių – ką gaminsite, ar sutariat kas, ką gaminsite?“, – toliau svečių klausinėjo vedėjai.

„Aš esu profesionalus ragautojas. Gaminimo procesas manęs visiškai nedomina. Mane domina tik rezultatas“, – juokavo Jeronimas.

„Aš galiu pagaminti, bet tiesiog nenoriu to daryti. Jei reikėtų, tai pagaminčiau. Bet svarbiausia, kad esu pirmasis vyras, gaminęs Karinai valgyt. Taip normaliai, sočiai“, – atvirai kalbėjo Jeronimas.

Žaviosios poros, žinoma laukė ir smagus šventinis išbandymas. Žiūrėkite šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.