Taip vaizdžiai moteris nupasakos patirtą jausmą po to, kai kartu su dar dviem moterimis – Manto Stonkaus širdies drauge Gelmine Glemžaite ir humoristo Manto Katlerio sužadėtine Aiste Kabašinskaite pristatė tinklalaidę „Dar tos čia“, rašoma pranešime spaudai.

Joje moterys ragina tautietes nebijoti garsiai reikšti pozicijos, vertinti savo unikalumą, o eteryje kas savaitę gvildena gyvenimiškas situacijas. Pasakodama apie negailestingus komentatorių kirčius Ieva tik patvirtina seniai iš garsių žmonių lūpų girdimą tiesą – pikti linkėjimai jaučiami ir fiziškai, o tai išties nelengva.

„Yra tekę ne kartą verkti. Žinoma, tai paveikia, bet vėlgi, viskas priklauso nuo to, kaip tu visa tai priimsi. Iš tikrųjų kartais būna dienų, kai atsikeli blogos nuotaikos ir dar gauni negatyvo iš komentatorių. Išeina toks gyvenimo tortas, ant kurio paskutinė žvakutė užsidega – nori atsigulti į lovą, užsikloti galvą, ir visą dieną taip praleisti...“, – prisipažins Ieva.

Vienoje laidų Ieva pasakos kalbinusi psichologą, kurio paaiškinimas, ką jaučia nepasitenkinimą ant garsių žmonių internetinėje erdvėje komentaruose liejantys stebėtojai, šiek tiek nurimo. Tai suteikė stiprybės nepasiduoti, nesitraukti, ir toliau daryti tai, ką darė iki šiol.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki... “ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.