Miša Agnės Jagelavičiūtės šeimoje atsirado prieš dvejus metus. O Ryžas – vos prieš kelis mėnesius, rašoma spaudos pranešime. Ryžas ėmė mokytis iš Mišos, kaip sugyventi su Agne. „Aš nežinau, man atrodo, kad jis ima pavyzdį iš Mišos kaip iš mamos, galbūt kažkuria prasme. Ir jis visą laiką lenda prie jos.“

Agnė nėra tik kačių žmogus, ji myli ir šunis. Dar vaikystėje kartu su maža Agnute augo įvairiausių keturkojų. Pirmasis keturkojis, tai į pekinų veislės atstovą panaši kalytė Barbė. „Ar tik ne 100 rublių buvo sumokėję už tą šuniuką. Žodžiu, pekiną nusipirko. Auga, auga tas šuniukas, žiūrim, kodėl nosis nesiploja, o šuniukas juodas, juodasis pekinas. Užaugo paprastas, mielas dvarniaška“, – laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakojo Agnė.

Agnė Jagelavičiūtė ir jos katė
Foto: LNK

Šešiolika metų Agnė neturėjo augintinio. Tačiau, kai sūnus Leonas paaugo, moteris nusprendė, kad reikia namuose turėti gyvūną, kuris taip pat išmokytų atsakomybės ir meilės. „Manau, kad vaikams gyvūnai yra reikalingi. Jie moko juos elgtis, išmoksta, kad gali gaut nuo gyvūno, kad reikia juo pasirūpinti, pasiilgsta“.

Miša ir Ryžas labai mėgsta Agnei iškrėsti pokštų. Žiaurių pokštų. Tai jie kelioms dienoms pabėga stogais, tai sudrasko sofą, tai apšlapina svečių striukes, o kartą... Mišą apdergė naują, kelis tūkstančius eurų kainuojančią „Chanel“ rankinę. „Ta prasme, katinas tikrai turi aštuonias gyvybes... Eik tu sau, juk nemuši to gyvūno“, – juokėsi Agnė.

Agnė Jagelavičiūtė ir jos katė
Foto: LNK

Tiesa, Miša patirtus nuostolius jau baigia atidirbti. Šis katinas – Instagramo žvaigždė. Turi per septynis tūkstančius sekėjų ir jau užsidirba maistą bei gauna realias kelių šimtų eurų pajamas.

Apie Agnės Jagelavičiūtės, Mišos ir Ryžo gyvenimo nuotykius – LNK gyvūnų gyvenimo būdo laida „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu šeštadienį 17.55 val.