Laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei paklausus aktoriaus, ar jam po pavasarį sutikto 40–mečio neprasidėjo vidurio amžiaus krizė, kai norisi sportinio automobilio ar jaunos gražuolės šalia, Giedrius Savickas pašmaikštavo, kad jam nesinori lakstyti paskui sijonus, nes jis nesupranta, kodėl turėtų rizikuoti ilgai kurtais santykiais dėl 8 minučių malonumo, rašoma spaudos pranešime.

Tuo metu kita laidos dalyvė, dainininkė Katažina Zvonkuvienė papasakojo apie vieną sunkiausių gyvenimo laikotarpių, kai, laukdamasi dvynukų, kuriems netrukus sukaks ketveri, gavo prastus, didelę apsigimimų riziką rodančius tyrimų rezultatus.

Dainininkė pasakojo daug verkusi ir daug meldusis, laukdama pakartotinių tyrimų rezultatų. Tačiau širdyje priėmusi sprendimą, kad, nepaisant rezultatų, tai bus jos vaikai, ji jų lauksianti ir juos gimdysianti.

„Priėmusi tokį sprendimą savyje, aš nusiraminau“, – tikino Katažina.

Kiek anksčiau Delfi paklausta, kaip su vyru bei žinomu kompozitoriumi Deivydu Zvonkumi dalijasi dvynukų auginimo rūpesčiais, atlikėja nusišypsojo.

„Mes su vyru tiesiog labai gerai sutariame ir abu nesame konfliktiški žmonės. Kartais viskas pavyksta spontaniškai, bet abu susideriname, kuris tuo metu gali paimti vaikus ar, pavyzdžiui, kada galime išvažiuoti į svečius. Visada susideriname ir, ačiū Dievui, yra gerų žmonių (juokėsi). Sesuo, močiutės ir net draugės mielai padeda. Mielai tuo pasinaudoju.

Man atrodo, kad viskas, ką žmonės mato socialinėje erdvėje, yra pagražinta. Dažniausiai juk keliame tai, kas kelia mums šypseną ir yra smagu. Bet juk su telefonu nevaikštai nuolatos, o būnant blogos nuotaikos nesinori net į tai pažiūrėti ar filmuoti.

Žinoma, kad ir man būna blogos dienos. Tuomet būnu susiraukusi ir pavargusi arba tiesiog išgyvenu prastesnę dieną. Man paburbant mano vyras, kadangi jis labai atlaidus, nekonfliktuoja ir nieko neatsako. Jis arba nutyli, arba tiesiog nugesina. Po kelių minučių suprantu, kokia esu negera ir tada rašau arba skambinu, kad atsiprašau pasikarščiavusi. Kiekvienas iš mūsų ir ypač mamos, kurios augina ne vieną vaiką, puikiai žino, kad nebūna viskas rožėmis klota ir tikrai yra sunku. Auginti vaikus yra darbas ir tikrai sunkus“, – kiek anksčiau atviravo dainininkė.

K. Zvonkuvienė neslėpė, jog nors kartais sudėtinga rasti laiko sau ar pailsėti, kiekvienai mamai svarbu nepamiršti, jog didžiausias stebuklas vis dėlto yra vaikai. „Tai svarbiausia ir didžiausias stebuklas, kuris gali nutikti vyro ir moters gyvenime. Manau, kad mums, visiems tėvams, reikėtų to nepamiršti kai labai sunku.

Net ir pasikarščiavusi aš tuoj pat apkabinu vaiką ar vyrą ir prisimenu, kiek laukėme bei kiek to norėjome. Ne kartą sakiau, kad galėčiau paaukoti turbūt viską vardan to, kad tapčiau mama. Reikėtų to nepamiršti ir įvertinti. Reikėtų neapleisti ir savęs. Jei jautiesi pervargusi, pasinaudokite artimųjų pagalba ir neverskite visko ant savo pečių. Tikrai esu iš tų, kurios sako, kad gali viską ir su viskuo susitvarkys, bet galiausiai tas nuovargis išeina ir ne pačia maloniausia forma“, – patarimų kitoms mamoms negailėjo Katažina.