Kaip susitvarkyti su žmona, kurią nutrenkia žaibas ir ji pradeda matyti ateitį? Ir kas nutinka, kai 95-aisiais ji savo vizijomis pradeda dalytis su visais pažįstamais? Tokią dilemą filme spręs pagrindiniai herojai Džilda ir Orestas Vaigauskai, kuriuos įkūnija aktoriai Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius, rašoma pranešime spaudai.

Filmo veiksmą papildys ir muzikiniai žvaigždžių pasirodymai, kuriuose legendinius kūrinius prikels grupė Rebelheart, Rondo, Igoris Kofas ir Irma Jurgelevičiūtė, Džordana Butkutė, Kristina Radžiukynaitė, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starašotaitė bei Justinas Jarutis su Monique. Muzikinių klipų režisierius Šarūnas Kirdeikis sako, jog filmavimo metu stengėsi sukurti tokius vaizdo klipus, kurie autentiškai atspindėtų laikotarpį prieš dvidešimt penkerius metus.

„Idėja buvo visus muzikinius klipus filmuoti taip, kad į filmą jie įsilietų kuo natūraliau. Ypatingą dėmesį skyrėm atkurdami to laikotarpio stilių, grimą, šukuosenas ir dvasią. Norėjome muzikinius klipus perteikti per humoro prizmę, prisimenant, kai tuomet atrodė atlikėjų klipai – vos ką tik atsiradusi „žaliojo ekrano“ technika, leidusi fone kurti keistus efektus, diskoteką primenančios šviesos ar daug įgūdžių nereikalaujanti choreografija. Tikiu, kad ne vienas muzikinis klipas žiūrovams tikrai sukels nostalgiją“,− sako režisierius Šarūnas Kirdeikis

Justino Jaručio ir Monique muzikinis klipas – vienintelis, kuris buvo nukeltas ne į praeitį, o į ateitį ir atspindėjo netikėtą meilės trikampį: