Pavyzdžiui, Merūnas Vitulskis įgyvendina seną savo svajonę meno srityje. Kadangi jo senelis buvo dailininkas, Merūnas visada buvo „prie meno“, o pastaruoju metu nusprendė tapti meno ekspertu. Jis ieško žinomų autorių darbų, juos supirkinėja ir tiki, kad menas – puikiausia investicija, rašoma pranešime spaudai.

Tiesa, racionaliajai Erikai Vitulskienei toks vyro pomėgis kelia šoką. Paveikslai, kuriuos Merūnas nuperka ir parneša į namus jai visiškai nepatinka.

„Pavyzdžiui parneša kokį dėdę rūsčiu žvilgsniu ir pastato miegamajame. Aš net negaliu ramiai miegoti“, - šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos Erika.

Kitas dainininkas, kuris, netekęs koncertų taip pat imasi naujos veiklos – dainininkas Petras Daunys. Baigęs ūkininkų kursus jis gavo ūkininko pažymėjimą ir kaip tik šiuo metu planuoja kurti svirplių ūkį.

„Svirpliai – nuostabus baltymų šaltinis, geriausias maistas žemėje“, – įsitikinęs Petras, kuris draugo namuose jau bandė auginti svirplius ir artimiausiu metu savo patirtį planuoja perkelti į milžinišką svirplių fermą.

Tuo metu dainininkas Ištvanas Kvik neseniai atidarytame savo restorane kviečia paragauti... kepto ežio. „Romai žino, kad ežių būna dvi rūšys. Yra ežys žiurkė – jis nevalgomas, bet yra ir ežys kiaulė – jis valgomas. Nuostabus patiekalas“, - šį penktadienio vakarą pasakos Ištvanas.

Grandioziniais gyvenimo planais pasidalins ir dainininkas Soliaris, kuris Vilniaus centre su draugais įkūrė... odontologijos kliniką. Į naują verslą investuota šimtai tūkstančių eurų ir dainininkas žada, kad tai bus moderniausia klinika Lietuvoje! Iš kur Soliaris gavo tiek pinigų ir kokios pareigos jam pačiam atiteks odontologijos klinikoje?