„Vitalijaus ir jo žmonos atostogos Ispanijoje buvo kruopščiai planuotos ir labai lauktos. Nebuvo absoliučiai jokių ženklų, kad Vitalijui kažkas blogai su sveikata. Dar staigaus priepuolio išvakarėse kartu sėdėjome, į žvaigždes žiūrėjome ir viskas buvo gerai. O kitą dieną – staiga baisi nelaimė“, – prisiminimais dalinosi vienas artimiausių Cololo draugų, dainininkas Valdas Burnys.

Jis prisipažįsta: nors laikas bėga, žaizdos negyja, o galvoje iki šiol gyvi klausimai: kaip galėjo nutikti, kad draugas, kurį gydytojai jau vadino praktiškai sveiku ir planavo išleisti iš ligoninės, staiga „atkrito“ ir mirė operacijos metu? Ar jis nesikankino? Ar buvo padaryta viskas, kad Vitalijų pavyktų išgelbėti?

Kad Vitalijus visada tryško energija ir turėjo begalę planų, liudija ir kitas artimas jo draugas, praeityje aktorius, o dabar pareigūnas Karolis Sakalauskas.

Tiesa jis, žvelgdamas į beveik 10–ties metų bendro darbo laikotarpį, ten mato ir pranašiškų ženklų. Įvairias komiškas situacijas kūrę bendražygiai juokėsi beveik iš visko, yra filmavę ir kapinėse, ir laidotuves, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Žinia apie Vitalijaus mirtį buvo baisus šokas. Suspaudė širdį, išpylė prakaitas, negalėjau kalbėti“, – žodžius sunkiai renka Karolis, kuris, atrodo, turėtų būti pripratęs prie mirties. Juk dabar jis – pareigūnas ir darbe jam dažnai tenka stoti į pavojingas akistatas.

Tuo metu aktorė Asta Baukutė iki šiol telefone saugo ir Vytauto Šapranausko, ir Vytauto Šerėno, ir Vitaljaus Cololo telefonų numerius.

„Praėjusį kovą, kai slidžiame kelyje patyriau avariją ir vos išgyvenau, nejučiomis pakėliau akis į dangų ir paklausiau: „Vitalijau, Vytautai, leisit man dar čia pabūti? Nes aš iš kompanijos vienintelė likau, kaip koks archyvas... Tai supratau, kad man leido“, - pasakoja Baukutė.

Jautrioje „KK2 penktadienis“ laidoje ypatingais išgyvenimais pasidalins ir dainininkas Edmundas Kučinskas, kurio tėtis visai neseniai numirė jam ant rankų. Didelį skausmą Edmundui sukėlė ir mylimiausios kolegės Nelės Paltinienės išėjimas, su kuria jiedu buvo labai artimi.

O dainininkas Radžis papasakojo, kaip atsisveikino su gegužę mirusia mama.

Jautri ir ypatinga laida artėjant Vėlinėms – jau šį penktadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.