Laidos svečiai – aktoriai Nerijus Gadliauskas ir Justina Žiogaitė Butkienė atvyko pristatyti filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“. N. Gadliauskas jame atlieka pagrindinį – Robertėlio – vaidmenį, o Justina įkūnijo Robertėlio sutuoktinę Gretą, rašoma pranešime spaudai.

„Gero vakaro šou“ laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis pribloškė svečius netikėtu klausimu: „Ar bus sekso scenų?“, – klausė jis.

„Aišku. Šiais laikais kaip gali nebūt sekso scenų?”, – nė kiek nepasimetė N. Gadliauskas ir papasakojo kaip apsunkintomis koronaviruso sąlygomis vyko filmavimas.

„Per rekordinį laiką nufilmavom visą filmą. Genialu! Visus kviečiu!“, – entuziastingai kalbėjo jis.

Svečiai, be abejo, turėjo sudalyvauti ir smagiame žaidime, kur išgirdo dar daugiau pikantiškų klausimų.

Kita laidos viešnia – Austėja Lukaitė – dalyvauja muzikos projekte „X faktorius. Žvaigždės“, taigi, jai, vos pasirodžius „Gero vakaro šou“ studijoje, iškart teko dainavimo užduotis. Bet Austėja nepasimetė, žaviai sukosi scenoje ir flirtavo su laidos vedėjais – Mindaugu ir Justinu. Paskui išsivystė įdomus pokalbis apie horoskopus, augintinius ir merginos vaikystę.

„Aš buvau labai užimtas vaikas. Aš turėjau draugų ir buvau prie chebros. Bet turėjau mokytis ir mokykloj, ir per musę miesto į muzikos mokyklą važinėt. Aš užaugau Pilaitėje. Linkėjimai mano rajonui, nors aš ten nebegyvenu, seneliui, močiutei, mamai tėčiui, sesei ir Meškutei“, – kalbėjo Austėja.

Laidos vedėjai iškart susidomėjo, kas gi yra ta Meškutė. Aktorė paaiškino, kad Meškutė yra priglaustas šuniukas.

„Mano sesė dailininkė. Jai reikia visada ieškoti įkvėpimo laukuose miškuose... Ji vieną rytą vaikščiojo ir kažkur laukuose rado šuniuką ir parsivedė jį namo. Po to, kai parsivedė ją namo, ji atsivedė penkis šuniukus. Apie tai paskelbėme Facebook‘e ir labai greit išdalinome juos. Dabar Meškutė sėkmingai gyvena pas tėvus jau trys ar keturi metai“, – Meškutės istoriją papasakojo A. Lukaitė.

Dar daugiau smagių pokalbių ir žaidimų, žiūrėkite šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.