Pasak moters, pamačiusi Saulių pirmą kartą, ji juo nesusižavėjo.

„Nebuvo taip, kad pamačiau, ir pagalvojau: noriu šito vyro, čia mano svajonių vyras, mano meilė. Reikėjo laiko, labai daug laiko praleisto kartu. Mus suvedė bendros kompanijos. Į Saulių kaip į vyrą apskritai niekada nežiūrėjau, netgi, pasakyčiau, kad jis nebuvo mano tipo žmogus, juo labiau, turėjo šeimą. Ir tikrai nebuvo, kad jau laiminga šeima, ir štai, lįsiu į tą šeimą ir sugriausiu, kaip čia dauguma mane kaltina...“, – pasakoja Živilė.

Laidoje „Nuo... Iki...“ – poros interviu, rašoma pranešime spaudai.

Prieš metus po ilgą laiką sklandžiusių kalbų spaudą pasiekė žinia – šokėjas Saulius Skambinas ir dainininkė Karina Krysko po beveik dešimties metų santuokos skiriasi.

O šią vasarą Saulius visus nustebino prabilęs, kad jo gyvenime – ne tik nauja, 13 metų jaunesnė širdies draugė, bet ir gimusi dukrytė. Šiuo interviu Saulius sako norintis, kaip sakoma, sudėti likusius taškus, ir kartą bei visiems laikams paaiškinti, kas iš tiesų nutiko jo gyvenime, kad galėtų ramiai mėgautis šeimine laime.

Žiūrovai pamatys ir prieš pusantro mėnesio vykusią poros dukros Milos krikštynų šventę, surengtą Kaune, Palemone. Delfi jau publikavo akimirkas ir laimingos poros įspūdžius iš šios šventės kiek anksčiau.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.