„Tai buvo milžiniška staigmena. Ot gera slapukė, neturėjau nė menkiausio įtarimo, kad Karina ten dalyvauja. Bet turiu pastebėti, kad ji yra į vorą labai panaši – tyli, gera strategė, kuri labai mėgsta miegoti. Važiuodama į koncertus, kaip koks voras, Karina neišleidžia jokio garso. Automobilyje ji visą laiką snūduriuoja”, – akimirkomis iš koncertinės kasdienybės kartu su K. Krysko dalijosi N. Pareigytė-Rutkauskienė.

Nijolė, pamačiusi vorą muzikiniame šou „Kaukės”, iš pradžių net nenutuokė, kad stebi savo geriausią draugę. Tik vėliau peržiūrinėdama įrašus, suprato, kad ją iš tiesų galėjo atpažinti akimirksniu, rašoma pranešime spaudai.

„Mes esame draugės jau bent aštuoniolika metų. Tiek koncertavome kartu, kad viena kitą žinome nuo galvos iki pirštų galiukų. Jau išgirdusi užuominą apie iškrovos dienas, galėjau suprasti, kad kalbama apie Kariną. Šią detalę apie ją žino tik artimiausi žmonės. Būtent dėl jų niekas Lietuvoje daugiau tokio liekno liemens neturi, tik Karina. Niekas nemoka ir taip intensyviai mosikuoti rankomis. Turiu pasakyti, kad ji tikrai sunkiai dirbo, kad save paslėptų. Ir eiseną keitė, ir balsą. Šaunuolė. Visi matėm, kad komisijai voras buvo labai kietas riešutėlis”, – sakė N. Pareigytė-Rutkauskienė.

Nijolė tikina, kad ir pati tokiame projekte mielai sudalyvautų.

„Man atrodo, kad jausmas, kai gali visiškai išnykti kostiume, turėtų būti fantastiškas. Aišku, jei leistų rinktis, labiau norėčiau įsikūnyti į ką nors švelnesnio. Pandą... Arba žinot, yra toks gyvūnėlis, kuris labai lėtai juda ir labai daug miega... Tikrai galėčiau būti puikiu tinginiu”, – pokštavo šviesiaplaukė atlikėja.

Dar liko septynios neišaiškintos kaukės, ir jau šį sekmadienio vakarą slapčiausio LNK projekto „Kaukės” metu dėl jų galimos tapatybės užvirs milžiniškos aistros. Šio šou vedėjas Giedrius Savickas išgirdęs, kad Liūtas yra vieno gerai žinomo krepšinio klubo fanas, trumpam praras bet kokią savitvardą.

„Čia pusė Lietuvos tokių. Išeinu, pasiduodu, niekada neatspėsiu, kas čia toks”, – sakys jis. Tiesa, įsikarščiavęs G. Savickas po keleto akimirkų nurims, nes paaiškės, kad tik jam Liūto išsakyta užuomina nesuteikė jokios papildomos informacijos. Komisijai nutiko priešingai. „Dabar žinome, kokiame mieste ši kaukė tikrai negyvena. Iš karto bent keletas variantų kas čia toks galėtų būti, atkrenta”, – taip laidos metu garsiai mąstys atlikėjas, grupės „The Roop” lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Šį sekmadienį visus ir vėl smarkiai nustebins Šakotis. Po įspūdingo pasirodymo tarp komisijos narių kils labai aršios diskusijos – ar tai profesionalus dainininkas? „Na, jeigu tau duotų užduotį, padaryk, kad tavęs neatpažintų. Tai tikras artistas tikrai padainuotų taip, kad niekas nepastebėtų jo tikrųjų sugebėjimų”, – savo įžvalgomis dalinsis žiūrimiausio TV projekto „Kaukės” komisijos narė, LNK laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Išgirdęs tokį Indrės pasisakymą vienas iš brolių Lavrinovičių, nepraleis progos ir per dantį patrauks savo brolį dvynį. „Taip, jeigu broliui irgi sakytų – padaryk, kad tavęs niekas neatpažintų, tai jis pradėtų į krepšį pataikyti, kadangi šiaip... niekada nepataiko”, – juokaus jis.

Kokiame mieste tikrai negyvena Liūtas? Kas slepiasi po Šakočio kostiumu? Su kuo draugauja Pelėda? Beprotiškiausi atsakymai į labai įdomius klausimus – jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val. per LNK!