Kiek turi sverti televizijos laidų vedėja? Ką daryti, kai padaryta klaida tuoj tuoj pateks į eterį? Kokių neįtikėtinų verslo pasiūlymų gauna televizijos žmonės?

Šį pirmadienio vakarą „Nuo... Iki...“ kviečia į svečius – nuo LNK archyvų iki naujausių projektų užkulisių, kurie dažnai būna ne ką mažiau intriguojantys nei pats projektas, rašoma pranešime spaudai.

Laidos pašnekovais taps patyrę televizijos veidai – Arūnas Valinskas, Rūta Mikelkevičiūtė, Livija Gradauskienė. Rūta prisiminė, kaip po vienos transliacijos jai buvo pasakyta, kad televizijos eteris – ne jai.

Livija Gradauskienė pasakojo apie nušalusias lūpas žiemomis filmuojant eLeNKenio nuotykius. Arūnas Valinskas – apie kelias dienas televizijoje trukusį šventimą, kai jam gimė antras sūnus Šarūnas.

Kaip pateko į televizijos pasaulį, pasakojo ir 31–erių Indrė Kavaliauskaitė–Morkūnienė, kuri televizijoje – jau beveik 10 metų. Tuomet dar teisės studentė pakviesta vesti info šou „Karamelinės naujienos”, Indrė prisimena, kad net skaičiavo, kiek teisės srityje reikėtų dirbti, kad gautų televizijos laidos vedėjos atlyginimą.

„Televizijos magija veikia ir ji įtraukia“, – sako Indrė, todėl, kai baigus magistrantūros studijas reikėjo rinktis, kas arčiau širdies – teisė ar televizija, nugalėjo televizija ir Indrė sako dėl to nesigailinti.

„Patekti į televiziją yra nesunku, sunku išsilaikyti. Padaryti kažką įspūdingo vieną kartą nėra sunku. Sužibėti yra lengva. O likti ten reikia daug užsispyrimo, valios. Žiūrovas pamato vien tai, kas gražu ir šviesu. Bet kartais mes keliamės ketvirtą nakties, o gulamės antrą. Televizijoje ir viešumoje lengva save suvalgyti. Ir galiausiai, nepakeičiamų nėra, yra tik dar nepakeisti. Privalome kiekvieną dieną būti geresni, juk negali virti vien savo sultyse ir būti pats sau fainas, gražus. Vakar buvai, rytoj gal nebebūsi. Aš sau keliu didelius reikalavimus“, – laidoje prisipažino Indrė Kavaliauskaitė.

Kartu su aktoriumi Simonu Storpirščiu vedusi „Muzikinę kaukę”, o dabar liejanti savo emocijas projekto „Kaukės” komisijoje, Indrė sako, kad gera nuotaika jai smagu dalintis. Televizija – kaip tik ta vieta, kur reikia neslėpti jausmų.

„Man visada patiko būti scenoje. Mokykloje dalyvaudavau konkursuose, visuomet buvo malonu užlipti ant scenos ir sveikintis. Dabartinė karta nori duonos ir žaidimų, nori, kad juos linksmintų. Aš esu ta, kuri linksmina, bet mėgstu pasilinksmint ir pati. Ir man tai teikia džiaugsmą“, – sako Indrė.

Visos 25–erius metus švenčiančios LNK televizijos užkulisinės istorijos – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.