Šį sekmadienį, žiūrimiausio televizijos projekto „Kaukės” metu, žiūrovų laukia milžiniški išbandymai – intriga tik dar labiau augs. Eteryje – viena iš mažiausiai nuspėjamų laidų, kurios metu itin karšta diskusija – kas yra kas – įsižiebs tarp visų komisijos narių, rašoma spaudos pranešime.

Anksčiau itin dideles simpatijas, kaip įtariama, manekenei lapei rodęs dizaineris Aleksandras Pogrebnojus šioje LNK „Kaukių” laidoje susirado naują favoritą, ir, tiesą pasakius, į lapę nepanašų nei išvaizda, nei charakteriu. „Taip, lapė man vis dar neduoda ramybės, tačiau pirmą kartą aš atradau monstrą. Akys atsivėrė, kai jis užrepavo. Stogas kilnosis, pamatysit. Žinot, supratau, kad jam jaučiu ypatingą simpatiją, nes net ir per tą milžinišką žydrą kostiumą matosi, kad tai – nuostabus, šiltas, atviras gyvenimui žmogus, kurį po kiekvieno pasirodymo norisi apsikabinti. Aišku, dėl tokių norų gal šiek tiek kaltas ir jo kaukės minkštumas. Kur nesvajosi prie tokio prisiglaust”, – savo jausmais dalijosi dizaineris A. Pogrebnojus.

Šou "Kaukės" filmavimas / Foto: Dovydas Beržinis

O štai kita, labiausiai įslaptinto muzikinio šou „Kaukės” komisijos narė Indrė Kavaliauskaitė tikina, kad būsima laida ypatinga pačių įvairiausių spėjimų gausa. „Mūsų nuomonės dėl daugelio dalyvių pradėjo smarkiai skirtis. Aš tikrai manau, kad vienaragis yra labai garsi Lietuvoje atlikėja, o Vaidotas kažkodėl su manimi nesutinka. Aišku, gal tik erzina, ir sako, kad vienaragis scenos anksčiau greičiausiai nematė ir dainuodavo tik vonioje. Taip ir nesusitarėm, kaip yra iš tikrųjų. O patikrinti, kuris teisus juk gali tik nuėmęs kaukę”, – apie nesutampančius spėjimus bandant atsakyti į įdomiausią šio sezono klausimą – kas po kauke – pasakojo TV laidų vedėja I. Kavaliauskaitė.

Didesnį norą diskutuoti tarpusavyje ir ieškoti individualių atsakymų apie po kaukėmis besislepiančias garsenybes galimai lėmė tai, kad praėjusio LNK šou „Kaukės” metu susitarimai tarp komisijos narių nuvedė klaidingų spėjimų keliu. „Ant liežuvio galo buvo teisingas atsakymas, o aš pasidaviau bandos jausmui. Sakiau, kad debesėlis yra Žilvinas Grigaitis, tačiau pasiklausius nuomonių aplinkui nebesiginčijau ir pasileidau Juozo Statkevičiaus keliu. Šioje laidoje sakysiu tik tai, ką iš tikrųjų galvoju ir prie savo atsakymo pasiliksiu. Nepasiduosiu taip lengvai. Žinot, nors čia nėra svarbu: atspėji ar neatspėji, esmė– pats procesas, tačiau neslėpsiu – yra tikrai smagu pataikyti. Kaip gera matyti, kad galvojai į tą pusę... Dar paradoksas, atrodytų, praėjus šiek tiek laiko atpažinti dalyvius turėtų tapti paprasčiau, tačiau, nesuprantu, kaip čia taip nutinka – bet kuo toliau – tuo tik painiau”, – įspūdžiais apie dalyvavimą žiūrimiausiame TV projekte „Kaukės” dalijosi L. Gradauskienė.

Šou "Kaukės" filmavimas / Foto: Dovydas Beržinis


Atlikėjas, grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius, grįžęs namo po filmavimų dažniausiai galvoja apie keletą kaukių. „Pirmiausiai - pelėda. Na, įsivaizduokit, iki šiol mums visiems neaišku kas ten. Dėl jos ir kyla karščiausi debatai. Vyras? Moteris? Jaunuolis? Kiek kartų šios kaukės eita į sceną, tiek kartų ir rodyta kažkas kardinaliai skirtingo. Akivaizdu, kad dalyvauja neįtikėtino talento artistas su puikiais vokaliniais sugebėjimais. Taip pat mano favoritų sąraše – šakotis. Toks tradicinis, tačiau be galo smagus. Iš jo irgi nežinai, ko galima tikėtis. Tačiau porą variantų, kas tai per asmenybė, aš jau turiu. Nors kiti su manimi ir nesutinka, jaučiu, kad esu teisus”, – įspūdžiais dalijosi V. Valiukevičius.

Intriga vis labiau auga. Tačiau aišku viena – dar bent vienas atsakymas į labiausiai intriguojantį eterio klausimą – kas po kauke – paaiškės jau šį sekmadienį, 19.30 val. per LNK žiūrimiausiame šou „Kaukės“.