Panašu, kad susidomėjimas laida ir smalsumas čia augs kaip ant mielių. Ypač sunkiai jį suvaldyti seksis grupės „The Roop” lyderiui dainininkui Vaidotui Valiukevičiui, rašoma pranešime spaudai.

„Patyriau šoką. Įsivaizduokit, sėdžiu ramiai, laukiu ateinančio pasirodymo, ir jam prasidėjus – paprasčiausiai negaliu patikėti savo akimis. Net svajoti nesvajojau, kad čia, ant šitos scenos išgirsiu savo Eurovizijos dainą. Beje, jos atlikimas nuostabus – vienaragis, kad ir kas jis bebūtų, pasistengė iš peties. Beprotiškai geras siurprizas”, – savo įspūdžiais dalijosi žymus dainininkas.

Rytinis radijo laidų balsas Livija Gradauskienė jaučiasi taip, kad laidos rengėjai specialiai spęstų įvairius spąstus, norėdami, kad žiūrovai ir komisijos nariai nuo tiesos – kas po kauke – nuklystų kuo toliau.

„Garantuoju, šį sekmadienį pamatysite, ką turiu galvoje. Pirmą kartą išvydusi Pelėdą išsilydžiau. Graži paukštė su puikia daina. Varčiau galvoje įvairiausias atlikėjas, matavau, grįžusi namo po filmavimo atidžiai klausiau moteriškus balsus. Na, ir ką jūs galvojat, šioje laidoje Pelėda išėjo į sceną ir uždainavo kaip apuokas. Visi mes sutrikę. Kaip galėjo mus taip apmauti? Beprotiškai smalsu – kas per drąsus vyrukas gali slėptis po tokiu kostiumu? Tuo pačiu pelėdos pasirodymai įspūdingi, todėl skubėti nuplėšti kaukę taip pat nesinori. Atsidūrėme tarp dviejų ugnių – smalsumo ir gėrėjimosi”, – savo įspūdžiais apie labiausiai įslaptintą muzikinį šou TV istorijoje „Kaukės” dalijosi L. Gradauskienė.

Pasak moters, šį sekmadienio vakarą laidoje laukia išties pašėlęs vakarėlis.

„Vienaragis, uždainavęs Vaidoto eurovizinę dainą, ant kojų pastatė mus visus. Ir kaip, gerai, kad pats dainos autorius buvo šalia ir galėjo mus išmokyti šokti taip, kaip visa Europa jau moka”, – įspūdžiais dalijosi L. Gradauskienė.

Dizaineriui Aleksandrui Pogrebnojui šiuo metu „Kaukėse” įdomiausia yra Lapė.

„Nuostabus personažas. Tikrai labai mįslingas ir gražus. Visi mes galvojam, kad po kauke puikiai žinomas modelis, tačiau užmigti visą savaitę man neleidžia klausimas – kuris? Ar ji demonstravo mano drabužius? Jei taip, vadinasi mes puikiai pažįstami, o jei ir ne – vis tiek kaip dizaineris greičiausiai ją žinau. Tačiau kol kas jokių užtikrintų variantų neturiu”, – pasakojo A. Pogrebnojus.

Vyras mano, kad ir po Debesėlio kauke galimai slepiasi žmogus iš mados pasaulio.

„Tokia pasirodė jo laikysena. Labai pasitikintis savimi, pasitempęs. Manau, kad ten arba kolega, gerai visiems pažįstamas dizaineris arba nemažiau žinomas stilistas. Arba... Irgi labai gali būti, paistau vėjus ir po kauke nei vienas, nei kitas”, – sakė A. Pogrebnojus.

Kokių įtarimų apie Boružėlę turi I. Kavaliauskaitė? Kuri kaukė trumpam atims projekto vedėjui aktoriui Giedriui Savickui žadą? Ir, žinoma, svarbiausio savaitės klausimo – kas po kauke – atsakymas paaiškės jau šį sekmadienio vakarą, 19.30, per LNK.