Teisėjo laukia ypatingai sunki užduotis – pasakyti scenos kolegoms, kad jie nekeliauja į kitą etapą. Likus keletui dienų iki laidos, pristatome visus projekto dalyvius, kurie pasirodys šou scenoje, rašoma pranešime spaudai.

Laima Tamulytė – renginių vedėja, mokanti prajuokinti net didžiausius paniūrėlius. Projekto dalyvė kalta atvirai – ji nėra profesionali atlikėja ir net nepažįsta natų! „Neturiu didelės ambicijos nugalėti. Nenoriu kažkam kažką įrodyti. Norisi pajausti, kad yra dar tos smarvės... Kaip sako – kad ne pelenai byra“, – pokštauja L. Tamulytė.

Andrius Žiurauskas – aktorius, režisierius ir televizijos laidų vedėjas. Projekto dalyvis sako, kad jam labai patinka dainuoti. Svarbiausia jam – kad mamai ir žmonai nebūtų gėda žiūrėti į jo pasirodymą. Jeigu joms nebus gėda, tai ir jam nebus gėda. „Kas iš mūsų nedainuoja? Dainuojame mes visi – teatre tenka dainuoti. Čia supranti, kad turi dvi minutes ir tos minutės turi būti labai geros“, – sako A. Žiurauskas.

Lina Rastokaitė – dainuojanti aktorė. Daugelis dalyvių būtent Liną mini kaip didžiausią konkurentę. Scenos garsenybė neslepia, kad didžiausias jos noras – išeiti į sceną be atsakomybės ir mėgautis pasirodymu. „Kiekvienas išėjimas yra visiškai nauja istorija. Jis negali sietis su buvusia sėkme ar nesėkme. Tai visiškai naujas lapas. Todėl artistai ir jaudinasi prieš kiekvieną išėjimą“, – kalba projekto dalyvė.

Larisa Kalpokaitė – Lietuvos teatro ir kino aktorė. Scenos artistė neslepia, kad TV projekto aplinka jai yra labai neįprasta. Kur kas dažniau Larisa būna salėje, tyloje, ją stebi žiūrovai, o ne ryškios šviesos... „Aš galvoju, kada gi man bus neįdomu, kada nustosiu lįsti ten, kur gal ir nevalia lįsti. Labiausiai traukia tai, kad tu padarai ir viskas. Nėra nei dublių, nei pakartojimų. Čia kaip tiesioginis eteris. Aš tikiuosi, kad viskas bus gerai“, – sako viena mylimiausių šalies aktorių.

Darius Petkevičius – profesionalus renginių vedėjas, teatro ir kino aktorius. Žinomas vyras yra puikiai pažįstamas su šou teisėjais – su Jazzu vaidino viename seriale. D. Petkevičius prisimena, kad teisėja labai jaudinosi, o jis stengėsi nuraminti. Dabar – aktorius atsidūrė dainininkės stichijoje. „Mes esame adrenalino fanatikai. Neslėpkime, kad tai yra mūsų priklausomybė. Kai jo negauname, pradedame ieškoti. Galbūt tai ir yra priežastis, kodėl aš čia“, – sako D. Petkevičius.

Giedrius Leškevičius – televizijos laidų ir renginių vedėjas, oreivis. Projekto dalyvis pasakoja, kad ateidamas norėjo adrenalino ir gavo jo jau pirmame filmavime. Savo šansus jis vertina su žiupsneliu kritikos, tačiau žino, kad gali pasirodyti ir labai gerai. „Taip, aš parodyti savo balsą ir energiją. O kaip bus? Tai taip ir bus“, – ryžtingai nusiteikęs kalba G. Leškevičius.

Jokūbas Bareikis – teatro ir kino aktorius. Projekto dalyviui muzika yra artima širdžiai, tačiau vokalo profesionaliai niekada nesimokė. Kaip teigia, dainuoja jis netaisyklingai, nėra įvaldęs jokios technikos. „Aš mėgstu klausytis muzikos, turiu tam namie atskirą kampelį, kuriame yra plokštelės. Besiklausydamas kažką ir padainuoju. Į projektą ateinu pasirodyti toks, koks aš esu ir padainuoti dainą taip, kaip aš dainuoju“, – sako žinomas aktorius.