Pirmasis scenoje pasirodė aktorius Tadas Gryn. Teisėjai džiaugėsi, kad Tadas atsipalaidavo ir siūlė dar labiau pasileisti plaukus. „Sukuri gero bičo vaizdą, gali daryti bet kokius dalykus“, – sakė Marijus Mikutavičius. Saulius Prūsaitis skyrė kėdę!

Kaip rašoma pranešime spaudai, boksininkas Evaldas Petrauskas pasirodė antrasis. Sportininkas niekada anksčiau nedainavo – šis projektas jo debiutas. Kritika Evaldui nėra svarbi, svarbiausia naujos patirtys gyvenime. S. Prūsaitis davė kėdę!

Vienas populiariausių Lietuvos youtuber'ių Gediminas Gabalis-Vėjas gavo kėdę! „Į tave buvo gražu žiūrėti ir su tavimi galima dirbti“, – sakė Jazzu.

Aktorius ir režisierius Robertas Lenartavičius žino, kad gali puikiai dainuoti. Tačiau to neužteko... S. Prūsaitis nedavė kėdės... „Labai sudėtinga daina, buvo bardakas. Buvo ir gerų dalykų, bet kaip juos sudėti į vieną puzlę...“, – sakė Jazzu. „Turi gražų balsą, jis gerai suskamba“, – gyrė Marijus.

Kelionių rengėjas ir žurnalistas Žygimantas Barysas gavo kėdę. Ją užleido Evaldas. Jausmingas pasirodymas ir atlikta Cher daina sulaukė pagyrų!

Olimpietis Andrejus Olijnikas ne tik dainuoja, bet ir groja gitara. Sportininkas neslepė, kad jaudinasi, o scenoje kelis kartus suklydo... S. Prūsaitis nedavė kėdės...

Italas virtuvės šefas Gian Luca Demarco prieš lipdamas į sceną jaudinasi, tačiau dėmesį labai mėgsta. Daina „Baila morena“ suskambėjo taip, kaip ir reikia! „Man tai buvo geriausias pasirodymas. Jei negausi kėdės, aš išeinu iš darbo“, – sakė Jazzu. Gian Luca gavo kėdę!

Aktorius Ainis Storpirštis gavo kėdę ir išgirdo labai daug liaupsių! „Aini, čia tarsi ant visų „X faktoriaus“ sezonų būtų kažkas numetęs atominę bombą. Viskas, ką mes darėme iki tol, yra niekai“, – pagyras žėrė M. Mikutavičius.

Į sceną grįžo Tadas Gryn, Evaldas Petrauskas ir Andrejus Olijnikas. Vaikinams uždainavus, į sceną dar kartą buvo pakviesti Gediminas Gabalis-Vėjas ir Žygimantas Barysas.

S. Prūsaitis nusprendė, kad tiesioginiuose finaluose dainuos Gediminas Gabalis-Vėjas, Gian Luca Demarco ir Ainis Storpirštis. Vaikinų kategorija aiški.

Po laidos pasipylė komentarai socialiniuose tinkluose, kur žiūrovai liejo apmaudą dėl S. Prūsaičio sprendimų. Buvo tokių, kurie teigė, kad iš projekto pašalinti buvo tie, kurie iš tiesų gali dainuoti. O ką apie tai manote jūs? Pasidalinkite savo nuomone straipsnio komentaruose.

Filmavimo akimirkos nuotraukų albume: