„Žiūrovai nekantriai laukė šios naujienos, todėl džiaugiamės, kad galime vėl juos pakviesti prie TV ekranų pasižiūrėti pamėgto konkurso tęsinį. „Dainų dainelės“ transliacija vyks kaip įprastai, vėl kas savaitę su TV žiūrovais sveikinsis konkurso vedėjai Ignas Krupavičius ir Gerūta Griniūtė“, – pranešime spaudai sako LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Tiesa, numatomos šiokios tokios permainos - žiūrovai į filmavimus, atsižvelgus į situaciją dėl pandemijos, nebus kviečiami.

Atrankinių laidų metu pasirodymus vertins ir geriausius dalyvius (solistus, duetus, grupes ir ansamblius) rinks konkurso organizatorių suburta profesionali vertinimo komisija. Dar vieną dalyvį, kuris kartu su komisijos išrinktais laureatais pasirodys baigiamajame koncerte, rinks TV žiūrovai.

Pirmoji „Dainų dainelė“ buvo surengta dar 1974 metais. Tuomet ją rengė Lietuvos televizija, kurios muzikos redakcijos darbuotojai ir sugalvojo šio konkurso idėją. Nuo 1998 metų konkurso organizatorius yra Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla. Kas antrus metus rengiamame konkurse kviečiami dalyvauti 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos.

Tiesioginė konkurso „Dainų dainelė 2020“ transliacija – nuo rugsėjo 6 d. kiekvieną sekmadienį per LRT Plius nuo 16 valandos.