„Aš myliu muziką, man patinka televizijos vedėjo darbas, mėgstu bendrauti su vaikais ir kiekvieną kartą iš jų išmokti kažką naujo. Iš projekto dalyvių tikrai yra ko pasimokyti, nes jie – nerealūs talentai. Labai smagu ir tai, kad galų gale ant scenos susitiksime su Jurgita. Džiaugiuosi, kad susitiksime įkvepiančiame ir šviesiausia nuotaika spinduliuojančiame projekte“, – sako vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų V. Bareikis, LRT TELEVIZIJOS žiūrovams jau pažįstamas iš laidų „Įdomiosios pamokos“ ir „Įdomiosios atostogos“.

Gerų žodžių būsimam scenos partneriui negaili ir Jurgita, rašoma pranešime spaudai.

„Man labai smalsu su Vidu padirbėti viename projekte. Jis labai kūrybingas ir darbštus žmogus. Ir pati labai laukiu filmavimų, nes tai bus ir man nauja pradžia“, – sako J. Jurkutė-Širvaitė.

Rugsėjo 5 d., šeštadienį, prasidėsiančiame projekto tęsinyje muzikinę kelionę tęs aštuonios profesionalų ir jaunųjų muzikos talentų poros. Dar pavasarį dalyvauti šioje ypatingoje muzikinėje kovoje siekė šimtai jaunųjų talentų, tačiau tik keliems iš jų pasisekė išgirsti lemtingąjį kvietimą „Dainuok su manim“ iš po kaukėmis pasislėpusių profesionalų.

Po atrankinių laidų susiformavo aštuoni duetai, kurių muzikinę kelionę netikėtai pristabdė pandemija, tačiau jie grįžta sustiprėję ir pasiruošę nustebinti. „Dainuok su manim“ dalyvauja aštuoni duetai: Vegos Kavaliauskaitės ir Jurijaus Veklenko, Kristupo Kerulio ir Monikos Linkytės, Rusnės Varanavičiūtės ir Dainoto Varno, Onutės Mingės Slušnytės ir Ievos Zasimauskaitės, Stelos Švenčionytės ir Migloko, Vakarės Jarmalavičiūtės ir Edgaras Lubio, Dominyko Navicko ir Iglės Bernotaitytės, Miglės Kovieraitės ir Gabrieliaus Vagelio.

Jų pasirodymus vertins net dvi vienodai svarią balso teisę turinčios komisijos: vaikų ir suaugusiųjų, prie kurios stalo matysime dainininkę Dovilę Filmanavičiūtę, kompozitorių Stanislavą Stavickį-Stano ir LRT popmuzikos redaktorių Ramūną Zilnį.