29-erių Petro kelias į muzikos pasaulį buvo vingiuotas. Jis dirbo prabangiame restorane Londone, žaidė krepšinį ir svajojo apie NBA. Tačiau, matyt, ne veltui jis tapo dainininku. Petras – legendinio gitaros virtuozo Stasio Daunio sūnus, kadaise muzikavęs grupėje „Estradinės melodijos“ ir grojęs su Edmundu Kučinsku, Simonu Donskovu bei Stasiu Povilaičiu.

Tačiau savo tėvo Petras neprisimena. Kai berniukui buvo vos pusantrų, jo tėvas mirė susirgęs plaučiu vėžiu. P. Daunys kartais pasvajoja – jei tėvas būtų gyvas, jie dabar gal ir ne vieną dainą galėtų kartu sukurti.

Petras neslepia: nors jo vaikystė prabėgo gražiame kurorte Palangoje, ji nebuvo lengva. Jo mama, likusi su dviem vaikais, vos pragyveno iš minimalaus atlyginimo. O kai Petrui buvo aštuoneri, mama palikusi vaikus išvyko uždarbiauti į Londoną. „Labai noriu šeimos, nes pats jos neturėjau“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos Petras.

Dainininkas, dar būdamas mokinys, dalyvavo televiziniame projekte „Chorų karai“. Tuomet buvo pakviestas į „Lietuvos talentus“, „Šok su manimi“ projektą bei „X faktorių“.

Televizijos projektai neretai sulaukia kritikos, nes, tarsi, iškelia jaunus žmones į žinomumo padanges, leidžia patikėti, kad prasidėjo tobula karjera scenoje ir ji tęsis amžinai. Tačiau po projekto naujai iškepti artistai lieka vieni, kartais – taip ir nebesulaukia darbo pasiūlymų.

Petras patikina, kad jau seniai pragyvena iš muzikos, o kurį laiką jam pajamas atneša ir jo žinomumas. Petras dirbo radijo stotyje, o dabar kartais veda ir renginius. Žinomas vyras neslepia – jei nori kokybiškai muzikuoti, turi ir daug investuoti. Petras ką tik išleido naują vasarišką dainą, už kurią nepagailėjo net kelių tūkstančių eurų.

Apie planus turėti šeimą, sunkią vaikystę, sėkmes ir nesėkmes projektuose sekmadienį 20 val. Delfi TV kanalo gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ papasakos Petras Daunys.