Antrąja vieta ir 3 tūkst. eurų prizu džiaugėsi miškininkas iš Vilniaus rajono Jonas Ažukas, trečioji bei ketvirtoji vietos ir po 1 tūkst. eurų teko vilniečiams aktoriui Giedriui Arbačiauskui ir projektų vadovui Karoliui Žemaičiui, rašoma spaudos pranešime.

Iššovus pergalės salvėms, „Kas ir kodėl?“ laimėtojas P. Žukauskas prisipažino, kad savo sėkme tikėjo vos įžengęs į televizijos studiją. „Bijojau tik vieno, kad koją pakiš žinių apie sportą, filmus ir serialus trūkumas. Kaip juokauja mano protmūšio komandos „Komandos B“ draugai – jei domėčiausi futbolu ir Holivudu, būčiau „nepramušamas““, – juokiasi laimėtojas.

Stipriausias Pranas jaučiasi istorijos ir geografijos srityse, kuriomis domėjosi nuo vaikystės. Skaitė nuotykių literatūrą, senelių palėpėje „sugraužė“ dešimtis mokslo populiarinimo žurnalo „Mokslas ir gyvenimas“ numerių. Smalsumas nedingo iki šiol – knygos ir pažintiniai žurnalai yra nuolatiniai jo palydovai. Noru sužinoti kuo daugiau Pranas stengiasi uždegti ir savo sūnus Praną ir Justą. Už pergalę Pranas dėkingas ir žmonai Daivai, kuri ne tik užregistravo jį dalyvauti viktorinoje, bet ir rungėsi šeimyninėje dvikovoje. Laimėtas piniginis prizas bus skirtas pabaigti įrenginėti naujus šeimos namus.

Antrosios vietos laimėtojas J. Ažukas sako, kad svarbiausia yra ne pinigai, o pats žaidimas ir visiems karantino išvargintiems žiūrovams linki kuo daugiau būti gamtoje ir mėgautis netrukus ateisiančia vasara.

Trečiosios vietos laimėtojas aktorius G. Arbačiauskas džiaugėsi žaidime patirtomis emocijomis – jauduliu ir azartu. Kam panaudos laimėtą pinigų sumą, jis kol kas nesugalvojo. Tuo metu ketvirtosios vietos laimėtojas K. Žemaitis piniginį prizą sakosi išleisiantis hedonistiniams džiaugsmams – skaniam maistui, šuns palepinimui ir poilsiui.