„Žinoma, kad pasiilgau koncertų – prieš karantiną nebuvo kada ilsėtis, o dabar... patirtų nuostolių net nebandėme skaičiuoti, nes žinome, kad tikrai daug praradome. Bet sustoti jau reikėjo. Manau, kad taip ir turėjo būti, nes visi jau buvo labai nužmogėję“, – sako dainininkė.

Džordanai ne kartą teko išgyventi gyvenimo krizes, pakylimus ir nuopuolius, bet dabar ją sunku įbauginti – šiandien ji jaučiasi saugiai, o krizės neatrodo baisios.

Džordana Butkutė / Foto: Ignas Gaižauskas

„Koncertų visada tai būdavo, tai nebūdavo. Kai buvau „duobėje“, aš ir pati neatvykdavau į koncertus, o paskui jau manęs ir nereikėjo, – pasakoja Džordana, – Buvo sunkus laikas – įlindau į skolas, dalyvavau „Akvariume“, išvykau į Ameriką, o grįžusi sutikau Eligijų. Dievas atsiuntė žmogų, kad mane, galų gale, vestų teisingu keliu, nes buvo gana to „marmalo“. Kai pradėjau gyventi su Eligijumi, mes niekada neturėjome krizės, kad ir kaip sunku buvo.“

Laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ Džordana Butkutė su Mantu Katleriu kalbėsis apie įvairius dainininkės gyvenimo etapus, kūrybą, muzikos industriją, gerbėjus. Džordana atskleis, kuri jos daina jai – pati brangiausia ir kiek laiko truktų jos koncertas, jeigu ji sudainuotų visas savo dainas.

„Į mano visas dainas įdėta daug širdies – kiekviena yra skirta vienam ar kitam, todėl dabar negaliu išskirti, kuri yra pati „fainiausia“. „Dėl tavęs“ yra ta daina, kuri, turbūt, turi daugiausia istorijos. Aš tą dainą parašiau, o paskui visa tauta pradėjo ją dainuoti. Ir taip išėjo, kad ši daina – amžina“, – ketvirtadienį 20 val. laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ per Delfi TV pasakos Džordana Butkutė-Strasevičienė.