„Šiandien jūsų podiumas, prasidėsiantis laiptais ir besitęsiantis iki pakrantės. Ir juo jūs turėsite eiti kaip porcelianinės lėlės“, - dalyves pasitiko komisijos narė Erika Vitulskienė.

Kaip rašoma pranešime spaudai, iš pirmo žvilgsnio ši užduotis gali pasirodyti paprasta. Tačiau negana to, kad merginoms reikės įsikūnyti į labai nekasdienius personažus, jų laukė dviejų šimtų metrų ilgio podiumas su visų modelių didžiausiu priešu – laiptais. Ir visą tą atstumą joms teks įveikti avint 10, 12 ir net 15 centimetrų aukštakulnius.

Tačiau pats ne kartą ėjęs podiumu su aukštakulniais, kitas komisijos narys Naglis Bierancas merginoms nuolaidžiauti nebuvo linkęs.

„Jaunas buvau esu turėjęs reikalų su modelių pasauliu, podiumu esu ėjęs ir „Mados infekcijoje“, ir pas Juozą Statkevičių. Per vieną renginį kažkuris dizaineris būtent mane išrinko eiti su aukštakulniais. Mano koja yra 42-43 dydžio, o man padavė 40 dydžio batelius ir niekas neklausė, telpu į juos ar ne. Ir į tuos kablus pirštai nelenda, kažkaip per jėgą įstūmiau ir ... nuėjau, bet kojos buvo mėlynos“, - savo patirtimi dalinosi Naglis Bierancas.

Pasiskolinęs vienos iš dalyvių aukštakulnius, Naglis, stebimas pavydžių dalyvių žingsnių besimaivydamas grakščiai nužingsniavo podiumu.

„Aš, aišku, pavaidinau prieš merginas, bet galėčiau ir gerai praeiti, jeigu reiktų. Esu šokęs ne vieną spektaklį su aukštakulniais, tai pražingsniuoti čia... Aš dalyves užjaučiu, tačiau galimybę patekti į finalą reikia iškovoti“, - juokėsi žinomas šokėjas.

Merginoms teko ne tik žingsniuoti įsikūnijus į porcelianines lėles, bet ir grumtis tarpusavyje dėl vandens buteliuko. Tokia buvo dar viena užduotis dykumoje, kur buvo filmuojama vandens reklama. Spiginant saulei, pamiršusios baimes ir skausmą merginos ridenosi smėlio kopomis, stumdėsi tarpusavyje ir kovojo ne tik dėl vandens buteliuko, bet ir dėl geriausio kadro. „Tai buvo tikra, tokio troškulio nesuvaidinsi“, - juokėsi viena iš dalyvių Natali.

Tačiau tiek fizinių, tiek psichologinių jėgų toliau siekti nugalėtojos vardo užteks tikrai ne visoms. Nebetramdydama ašarų dalyvė Karolina prisipažino, kad daugiau jėgų ji nebeturi. „Kodėl ji čia atėjo? Aš nežinau. Gal ji galvojo, kad bus lengviau, bet jei jau atėjai, tai kovok iki galo“, - stebėjosi Natali.

Ar komisijos nariai atleis jau ne kartą užduotis atlikti įkalbinėjamai Karolinai ir kuri iš merginų atsisveikins su projektu likus tik porai žingsnių iki finalo, paaiškės jau šį trečiadienio vakarą, 20 val. per LNK.