Gražuolė užaugo Klaipėdoje, o visa Lietuva Viktorijos vardą išgirdo prieš ketverius metus, kai ji tapo aštuoniolika metų vyresnio verslininko Danieliaus Bunkaus antrąja puse. Viktorija prisipažįsta, kad per šiuos metus daug kas pasikeitė, bet labiausiai – jos asmenybė.

„Santykiai su vyresniu vyru įpareigoja kitaip elgtis viešumoje, kitaip kalbėti, kitaip bendrauti su aplinka. Dar mane labai pakeitė motinystė. Tą pačią akimirką, kai paimi savo vaiką ant rankų, supranti, kad nuo šiol esi atsakingas už jį, privalai turėti tvirtą stuburą, kad galėtum jį pastatyti ant kojų”, – pasakoja Viktorija.

Moteris sako, kad su Danieliumi Bunkumi drauge apsigyveno po mėnesio pažinties. Po pusmečio vyras pasipiršo ir jie ėmė planuoti vaikus. Deja, kurį laiką nepavyko. Garsi pora kreipėsi pagalbos net į vaisingumo kliniką, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Labai atsakingai ruošiausi motinystei, atsisakiau alkoholio, pradėjau sveikai maitintis. Abu su Danieliumi kreipėmės į vaisingumo kliniką, tačiau daktarai nuramino, sakydami, kad tai tik pirmi mėnesiai. Pasiūlė grįžti po dviejų metų, jei vis dar neturėsim vaikelio”, – atvirauja Viktorija.

V.Siegel ir D.Bunkaus dukters Nicole krikštynos
Foto: Razauskai Photography

Pirmieji trys nėštumo mėnesiai Viktorijai buvo labai sunkūs, patyrė stiprią toksikozę. Moteris numetė septynis kilogramus ir svėrė vos penkiasdešimt. Gydytojai nuteikinėjo blogiausiam ir psichologiškai ruošė persileidimo galimybei, tačiau nuo ketvirto mėnesio viskas pasikeitė ir Viktorija pagimdė sveiką mergytę. Gimdyme dalyvavo Danielius. Viktorija norėjo, kad šalia būtų ir mama.

„Gimdymas prasidėjo šiek tiek anksčiau nei planuota ir mamos nebuvo Lietuvoje. Pamenu, paskambinau jai vidurnaktį ir sakau, gimdau. Kaip dabar atsimenu, vos įvažiavus į ligoninę šaukiau, kad man epidūrą greičiau leistų. Nieko taip nebijojau, kaip sąrėmių skausmo. Dėl to sulaukiau labai daug neigiamos reakcijos, tačiau galiu pasakyti, gimdysiu antrą kartą, darysiu epidūrą ir vėl”, – pasakoja Viktorija.

Gimdymas truko vos valandą. Nicolės vardą Viktorija dukrai buvo išrinkusi dar mokydamasi mokykloje. Danieliui ji – antras vaikas. Iš pirmosios santuokos su garsia atlikėja Natalija Bunke verslininkas turi aštuonerių metų sūnų Kristupą. Sulaukęs dukters, Danielius Viktorijai įteikė prabangią dovaną.

„Visada norėjau didelio balto džipo. Danielius padarė didelę staigmeną, sukvietė visus mano draugus, perrišo automobilį raudonu kaspinu ir pasikvietė mane vakare pasivaikščioti po parką su ką tik gimusia dukrele. Einam, einam ir iš tolo matau krūvą švenčiančių draugų, automobilio pradžioje net nepastebėjau. Tai buvo labai didelė staigmena ir turbūt viena įsimintiniausių Danieliaus dovanų”, – dalinasi prisiminimais Viktorija.

V. Siegel atvirauja, kad jai nėra svarbi dovanos vertė, svarbiausia ketinimai, kurių vedinas žmogus nori pradžiuginti sau brangų žmogų. Viktorija prisipažįsta, kad nors iš šalies žvelgiant jos gyvenimas primena nesibaigiantį džiaugsmo burbulą, būna ir sunkių akimirkų bei ašarų, tačiau ant savo antrosios pusės peties ji nemėgsta išsiverkti.

Viktorija Siegel / Foto: DELFI, Instagram

„Sunkiausia buvo, kai išvykom gyventi į Kanus. Nicolei tebuvo penki mėnesiai. Man labai trūko mamos pagalbos ir galimybės išsiverkti ant jos peties. Aš nemėgstu verkšlenti prieš vyrus, nenoriu, kad vyras pastoviai matytų verkiančią. Jis tave paguos vieną, antrą kartą, bet po to vyrams nusibosta, jiems pasidaro neskanu. Patys to nejausdami nori trauktis nuo tokios moters”, – atvirauja Viktorija.

Danielių moteris vadina savo tikra antrąja puse, sielos draugu bei mentoriumi. Verslininkas paskatino jauną moterį įkurti nuosavą verslą, atsidaryti internetinę parduotuvę ir tapti nepriklausoma.

„Labai gerai atsimenu jo žodžius: Viktorija, ką tu darysi, jei manęs nebeliktų. Ir čia nėjo kalba apie skyrybas, gyvenime gi visko nutinka. Aš esu mama, turiu tvirtai stovėti ant kojų, kad prireikus galėčiau pasirūpinti savo vaiku. Norėjau įrodyti jam ir savo tėvams, ką aš galiu. Galų gale nenoriu, kad vaikas į mane žiūrėtų tik kaip į gražią mamą”, – sako Viktorija.

Jau šį antradienio vakarą, LNK laidoje „Bus visko“, 20 val. per LNK Viktorija papasakos, kiek uždirba parduodama reklamą socialiniuose tinkluose, kas influencerei atnešė sėkmę ir padarė tokia populiaria, dėl ko Viktorija sulaukia daugiausiai kritikos ir kodėl moteris sako, kad prie altoriaus ją Danielius greičiausiai nusives tik pagimdžius tris vaikus ir sulaukus penkiasdešimties.