Nuo pat vaikystės moters gyvenime sportas visuomet buvo šalia – Erika bėgiojo krosus, profesionaliai žaidė rankinį, vėliu įsimylėjo šokį ir žiūrovams buvo pažįstama kaip televizijos projektų „Kviečiu šokti” ir „Šokiai ant ledo” dalyvė, rašoma spaudos pranešime.

„Tada į mano gyvenimą atėjo kovos menai. Ilgą laiką mano požiūris į kovos menus buvo gana skeptiškas, nes aš galvodavau, kad tiesiog begalviai kovoja ringe. Bet iš tiesų, tai ir filosofija, savo valios pažinimas, savo ribų išbandymas ir jų perlipimas. Psichologinis pasiruošimas yra būtinas. Būtent kovos menai man padėjo suprasti, kad žodžio „negaliu” tiesiog nėra ir kad viskas yra mūsų galvoje”, – savo meilę kovos menams aiškina Erika.

Aštuonerius metus ringe tik stebėjusi kitus, galiausiai moteris nusprendė išbandyti pati. „Aš pasirinkau Muay Thai, tailandietišką boksą, kuriame pagrindinis ginklas – keliai ir alkūnės. Kaip ir bet kuriam koviniam sporte čia reikia stipraus charakterio, gebėjimo nepalūžti, nes tai kartais yra svarbiau nei tavo fizinės galimybės. Taip pat yra svarbu taktika, gebėjimas pažinti varžovą per kelias sekundes, gebėjimas nepalūžti, žodžiu, svarbiausia yra charakteris”, – su didele aistra apie mėgstamą sportą pasakoja Erika.

Erika dažnai stebi kovas tiek gyvai, tiek per televizoriaus ekraną ir sako, kad jai tai yra vienas geriausių būdų praleisti vakarą. Jos vyras Merūnas puikiai šią aistrą ir ne kartą yra ją yra nustebinęs netikėtomis dovanomis. „Kartą, kai gulėjau po operacijos, jis tiesiai man į pooperacinę palatą atnešė dovanų... kapą (dantų apsauga – red.past). Nežinau, judėti tuo metu negalinčiam žmogui tokia dovana tai tarsi pasityčiojimas, – juokiasi Erika. – Tačiau dar viena dovana man tiesiog atėmė žadą. Trisdešimtmečio proga Merūnas įdėjo labai daug pastangų, kad mane nustebintų. Ir jam tai puikiai pavyko. Gavau labai mylimo mišrių kovos menų čempiono Conoro McGregoro pirštines su parašu ir net video, kuriame jis pats mane sveikino su gimtadieniu. Tai buvo neįtikėtina ir labai širdį glostanti dovana”.

Sužinojusi, kad viena iš užduočių šio trečiadienio „Dydžio evoliucijoje”– merginų kova bokso ringe, Erika labai apsidžiaugė. „Ši užduotis man labai arti širdies, tikrai galėsiu parodyti merginoms pozų, tinkančių fotosesijai. O kartu ir įkvėpti joms pasitikėjimo savimi, nes kiekvienai merginai šiame projekte tenka susipažinti su „nauja savimi” ir patikėti, kad ji yra graži, tai nėra lengva, juolab, kad projekte dabar itin arši konkurencija”.

Tiesa, kad kova tik dėl geriausio fotografo kadro, o ne santykių aiškinimasis, suprato ne visos dalyvės. „Maniau, kad bus ir lūžusi nosis, ir praskeltas antakis, nes matosi, kad jos ne pozuoja, o iš tiesų kovoja viena prieš kitą”, – stebėdama dalyvių Lauros ir Erikos kovą kalbėjo Karolina.

„Jos tikrai pasiuto, matyt, turėjo daug pykčio sukaupusios savyje arba tikrai laiko viena kitą stipriomis konkurentėmis”, – stebėjosi ir Erika Vitulskienė.

Jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK projektą „Dydžio evoliucija“ paliks dar viena mergina, kovojanti dėl plius dydžio modelio vardo. Tai bus ta, kuri prasčiausiai pasirodys ne tik bokso rungtyje, bet ir įspūdingoje fotosesijoje dykumoje, kur dalyvės turėjo įsikūnyti į laukines kovotojas prieš Naglio Bieranco fotoobjektyvą. Geriausi fotosesijos kadrai, tarsi sustabdytos akimirkos iš apokaliptinio filmo, nuotraukų galerijose.