Šį šeštadienio vakarą, 21 val., „Lietuvos balsas“ Instagram paskyroje pasaką seks atlikėja, „Lietuvos balsas“ projekto mokytoja Monika Liu, šią savaitę pristačiusi naują vinilą „Melodija“.

Monika prisipažįsta, kad tai bus pirmas kartas, kai teks sekti pasaką, tačiau su pasakomis jai jau yra tekę susipažinti, rašoma pranešime spaudai.

„Vaikystėje tėvai sekdavo pasakas. Viena yra labi įstrigusi... Pamenu, kai jau beveik besiklausydama užmigau ir išgirdau, kaip tėtis pasakė, kad vilkas suvalgė žmogų. Ir tada man buvo labai baisu“, - sakė atlikėja.

Tiesa, kokią pasaką išgirsime šį šeštadienio vakarą, atlikėja neatskleidžia.

„Bus įdomi pasaka. Tokia, kuri tikrai nuramintų, užmigdytų. Pasistengsiu, kad tiktų ir suaugusiems. Aš ir pati tikiu pasakomis – man patinka fantazijų pasaulis. Nors ir esu suaugusi, vis tiek norisi tikėtis, kad viskas gali būti taip, kaip pasakoje“, - sako Monika Liu.

Nepaisant to, kad Monika Liu – „Lietuvos balsas“ projekto mokytoja, ją teko išvysti ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ eteryje. Tiesa, čia ji sėdėjo ne mokytojo kėdėje, o pasirodymus stebėjo iš žiūrovo perspektyvos.

„Taip, buvau! Tai – visiškai kitaip. Dalyvavau aklosiose perklausose ir trikovų etape ir tai buvo vieni geriausių renginių, kuriuose iki šiol yra tekę dalyvauti. Ten tikros emocijos ir tu, kaip žiūrovas ir verki, ir rėki, ir ploji už kiekvieną. Vaikai projekte tikrai ypatingi, jie – tikri šoumenai. Trikovose azartas tokio lygio, kaip didelėse sporto varžybose“, – įspūdžiais iš „Lietuvos balsas. Vaikai“ filmavimų dalinasi ji.

„Aš pati norėčiau dalyvauti šiame projekte. Jei gaučiau pasiūlymą, tikrai sutikčiau – visais 200 procentų! Žinoma, kad būtų sunku. Yra sunku vertinti vaiką, kuris į projektą ateina užsidegęs – jam tu nenori nieko blogo pasakyti, nenori užgesinti jo ugnies. Manau, kad skausmingiausia būtų neatsisukti per akląsias perklausas, o sunkiausia – išlaviruoti ir pateikti nuomonę taip, kad neįskaudintum vaiko“.

Paklausta, ar „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte Monika Liu turi savo favoritą, užsimena, kad jos atmintyje įstrigusi Donato Montvydo komandoje vietą iškovojusi mergaitė.

„Grėtė mane labai sužavėjo, ji man labai patinka. Ji dainuoja ne kaip vaikas, o jau kaip suaugęs žmogus – jos balsas labai ypatingas. Bet nesinori išskirti kažko vieno, kadangi tie vaikai visi yra nuostabūs ir verti šios scenos“, - teigia moteris.

Kokią pasaką vaikams bei suaugusiems paseks Monika Liu, kviečiame sužinoti jau šį šeštadienio vakarą, 21 valandą, „Lietuvos balsas“ Instagram paskyroje vyksiančios tiesioginės transliacijos metu, projektą „Lietuvos balsas. Vaikai“ stebėti sekmadienį, 19:30 val. per LNK.