Gražvydas bandė uždarbiauti gatvėje. Grojo Belfasto gatvėse. Sako, buvo galima per dieną uždirbti porą dešimčių svarų. Tačiau, įsisiautėjus koronai, ir gatvės tapo tuščios. Gražvydas turėjo galimybę grįžti namo į Lietuvą. Tačiau skrydžiai stipriai išbrango – nebeužteko pinigų bilietams, rašoma pranešime spaudai.

„Bilietai brangūs, net nuo 500 iki 1000 eurų, man tai neįkandami pinigai grįžti“, – laidai KK2 guodėsi Gražvydas Sidiniauskas.

Šiaurės Airijoje Gražvydas gyvena pas savo bičiulį. Tačiau bijo, kad bet kada gali atsidurti gatvėje. Gražvydas jaučiasi labai silpnas, pažeidžiamas, streikuoja širdis, kūryba šiuo metu visiškai sustojusi.

„Tiesiog fiziškai negaliu iš čia ištrūkti. Tai labai paveikė ir mano sveikatą, pradėjau stresuoti, kadangi turiu problemų su širdimi, neturiu pilietybės, neturiu privilegijų, jeigu man kažkas nutiktų, Europos draudimo kortelė čia net negalioja, negalėčiau gauti pagalbos“, – pasakojo Gražvydas, ir taip turintis regos problemų.

Dainininkas atskleis, kad lietuviai Didžiojoje Britanijoje jau pelnosi iš tautiečių nelaimių. Organizuoja nelegalias lietuvių keliones namo. Fūrose, tiksliau jų priekabose, taip pat brangiai.

„Važiuoti sunkvežimio bagažinėje – žvėriškos sąlygos, nemanau, kad tokia suma verta už tokias sąlygas“, – sakė Gražvydas.