Karantino nesilaikančias grožio paslaugų teikėjas uostamiestyje demaskuoja Živilė Mažeikaitė, ji taip pat dirba grožio srityje, bet griežtai laikosi karantino. Dabar svarbiau sveikata nei nagai ir plaukai.

„Internetas mirga nuo skelbimų ir kvietimų ateiti ir apsilankyti pas grožio specialistus, namie ar dar kažkokiuose mažuose grožio kabinetuose”, – LNK laidai „KK2“ sakė Živilė.

Visas nelegaliai karantino metu dirbančias gražintojas Živilė perduoda tiesiai policijos pareigūnams.

„Šiuo metu mano pravardė yra „tuki tuki” – stukačius. Aš tikrai niekam, gink Dieve, nenoriu apsunkinti gyvenimo, bet tiesiog yra išėjęs įstatymas. Mes negalim dirbti tam, kad apsaugotumėm visuomenę, turime likti namuose“, – aiškino Živilė.

Grožio paslaugų specialistės spjauna į žmonių saugumą ir klientes gražina ne tik Lietuvoje. Tas pats vyksta ir gerokai labiau nuo koronos nukentėjusioje Ispanijoje. Ten karantinas toks griežtas, kad žmonės net negali išeit iš namų.

Tačiau, pasak Ispanijoje gyvenančios buvusios grupės „Dileira“ narės Jevgenijos Teliženko, pogrindiniai grožio salonai klesti.

„Visur vyksta, visur gali pakliūti, gali pasidaryti blakstienas, nagus, na, o ką daryti? Visiems reikia valgyti ir visiems reikia pramaitinti šeimą”, – sakė Jevgenija.

J. Teliženko pati neseniai, be jokių problemų susitvarkė priaugintas blakstienas, tačiau pati, nors dirba grožio srityje, paslaugų neteikia.

„Aš nedirbu, negaliu to daryti namuose, nes mano darbas labai atsakingas, aš darau injekcijas. Geriau to nedaryti, nes aš nežinau, kokios galėtų būti baudos.

Bet reikia kažkaip suktis iš padėties. Ypač sunku žinomoms moterims. Jei Bunkė ar Mia į parduotuvę ateis nedažytom šaknim – pradės sklisti kalbos. Todėl tiek Bunkė, tiek Mia prisitaikė prie karantininės situacijos ir savo grožiu sugeba pasirūpinti namų sąlygomis“, – sakė ji.