Gintaras yra sukaupęs didelę renginių ir laidų vedimo patirtį – jam yra patikimi vesti valstybinės svarbos renginiai, jis yra vedęs TV laidas, dirbęs tiesioginiame eteryje. LRT žiūrovams G. Mikalauskas yra pažįstamas ir iš ankstesnių laidų – LRT eteryje jis yra vedęs „Sekmadienio loto“, kt. projektus, rašoma pranešime spaudai.

„Vertiname Gintaro profesionalumą ir džiaugiamės, kad jis jungiasi prie laidos kūrėjų komandos“, – sako LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

Gintaras keičia su LRT atsisveikinantį Giedrių Drukteinį, jam priėmus sprendimą sukti į politiką.

„Visuomeninis transliuotojas laikosi politinio neutralumo pozicijos, aktyviai politinėje veikloje dalyvaujantis laidos vedėjas neišvengiamai susidurtų su interesų konfliktu. Siekdami to išvengti apibusiu sutarimu priėmėme sprendimą. Dėkojame Giedriui už darbą kartu ir linkime jam sėkmės naujuose profesiniuose iššūkiuose“, – sako LRT atstovas.

„Išmanyti vartotojo teises šiais laikais yra svarbu kiekvienam iš mūsų. Laidoje kalbame apie praktinius, kasdienius, žmonėms svarbius dalykus. Aš ir pats sužinau daug naudingos informacijos. Kviečiame ir pačius žiūrovus kelti problemas, klausimus – aiškinsimės ir kartu ieškosime sprendimų“, – sako G. Mikalauskas.

Foto: DELFI / Erikas Skardžius