Paulius gyvena Gargžduose, o mokosi Klaipėdoje. Dvylikametis ypatingai saugo savo balsą, todėl visur stengiasi vilkėti šaliką. „Ant mano kaklo yra didelis mazgas. Reikia saugoti save, kad neperpustų vejelis ir kad gerai sudainuočiau“, – pasakoja berniukas.

Tai, kad Paulius turi išskirtinį balsą, jam sakė ne vienas operos solistas. Latvijos operos žvaigždė kontratenoras Sergejus Jėgeris gyrė berniuką ir teigė, kad jo balsas skamba kaip krištolas. „Todėl pradėjau labai saugoti balsą, nežinai, kur pakvies. Reikia turėti savo ginklą“, – įsitikinęs operos mylėtojas.

Potraukį klasikinei muzikai Paulius pajuto dar ankstyvoje vaikystėje. Ir kai bendraamžiai klausydavo vaikams sukurtos muzikos, jis susižavėjo Luciano Pavarotti, Andrea Bočeliu ir Montserrat Caballé. Berniukui nerūpėjo pop muzikos kanalai, mieliau jis domėdavosi džiazu ir klasikine muzika, rašoma spaudos pranešime.

„Nuo dvieju metu žiuriu „Mezzo“ kanalą – ten tik klasikos atstovai. Padainavau Montserrat Caballé, „O mio babbino caro“ ir nusiunčiau mokytojai, kuri parodė kitam mokytojui. Jie pasakė, kad tu gali dainuoti klasiką“, – prisiminė berniukas.

Savo išskirtinį diskantą Paulius jau ne vieną sykį demonstravo įvairiausiuose konkursuose ir koncertuose, o sekmadieniais lyg angelas gieda bažnyčioje. „Noriu būti išskirtinis... Toks balsas man – Dievo dovana, reikia naudotis proga, kol mutacija neužėjo, – atvirai kalba dvylikametis, kurio didžiausias noras – padainuoti su pasaulinio lygio ir garso žvaigždėmis. – Daug kas iš mano mėgstamų mirė. Bet, jeigu iš gyvų, tai būti gerbiamos Nomeda Kazlaus ir Asmik Grigorian.“

Berniukas scenoje atliko galingą dainą, o teisėjai nusprendė, kad jo pasirodymas – itin jautrus. “Nuostabaus grožio kūrinys, girdėjau labai gražių spalvų balse. Tu supranti, apie ką dainuojama, tiesa? Esi išsianalizavęs šį kūrinį”, - kalbėjo teisėja N. Čereškevičienė.

“Man atrodo, mes čia visi nušvitome, pajautėme šilumą ir šviesą iš jūsų. Tiesą pasakius, nelabai turiu ir ką komentuoti. Jūs buvote tobulas, išskyrus vieną esminį dalyką, kuris yra labai svarbus, tačiau greitai ištaisomas. Apatinė švarko saga visą laiką yra atsegama. Daugiau pastabų aš jums neturiu”, - kalbėjo teisėjas J. Jankevičius.

“Dėl dainavimo – buvo gražių vietų, tikrai labai jautru. Kūrinys pats labai galingas, bet buvo ir švokščiančių dalykų... Abejoju, ar jums reikėtų šias dainas dainuoti dėl techninių, vokalinių sugebėjimų”, - komentavo teisėjas M. Mikutavičius.

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ jau šį vakarą, 19.30 val. Per TV3.