„Gaila tik, kad Violeta nemoka pamodeliuoti šukuosenos. Bet sakė, kad pabandys. Paprašiau, kad pakirptų tiesiog dėl patogumo, nes jau buvau bilekoks, plaukai lipo ant ausų“, - šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., KK2 laidoje per LNK pasakos žmonos kirpimo mašinėle pagražintas Vilius.

Pranešime spaudai teigiama, jog pačiai Violetai daug sunkiau, plaukų nusidažyti pati negali, o juk turi išlikti graži - reikia nueiti bent į parduotuvę maisto.

„Man paprasta, manikiūrą, pedikiūrą, depiliacijas aš visada pati darausi, dažytis plaukų, aišku, nemoku, bet ir tą galėčiau pasidaryt“, - geros nuotaikos neprarado Violeta.

Vilius didelis vyras, nemažai suvalgo, todėl Violeta karantino metu labai daug laiko praleidžia prie puodų.

„Anksčiau būdavo tie blic receptai - greitai, greitai, greitai, greitai, greitai, o dabar kadangi galima tam daug laiko skirti, sukinėjuosi virtuvėje pakankamai ilgai. Štai, pavyzdžiui, burgundiškas jautienos troškinys, kurį reikia tris valandas troškinti“, - savo virtuvės puodus atvėrė dainininkė.

Dar viena karantino sukelta buities problema – sportas. Žmonės juk neturi savo namuose sporto salių, kaip išlaikyti formas?

„Mes mėgstam vaikščioti į sporto klubą, namuose sportas vis tiek neprilygsta sporto klubui. Su treneriais susirašome, ką dabar daryti. Galvojom, kad palakstyti galėsime, bet dabar rytai šalti, mums gerklei nelabai gerai eiti į lauką ir lakstyti“, - pasakojo Tarasovai.

Dainininkų šeima džiaugiasi bent tuo, kad neturi jokių skolų ir paskolų. Todėl, nors visi renginiai ir atšaukti, nebankrutuos.

„Džiaugiamės kad spėjome savo turą padaryti, 10 koncertų, prieš pat karantiną. Tai tu lašinių esam kažkiek užsiauginę. Džiaugiuosi, kad kiekvieną mėnesį nereikia mokėti už automobilį, už butą bankui nereikia mokėti“, - atskleidė atlikėjų šeima.

Visas pasakojimas iš karantine uždarytų Tarasovų namų – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje KK2.