„Turiu panišką baimę neturėti pinigų, todėl imdavausi ko tik galiu, kad tų pinigų būtų. Bet tuo pačiu ir visada ieškodavau tokios veiklos, kuri man pačiam patiktų. Aš ir dabar mėgstu tobulėti, išbandyti naujus dalykus ir žiūrėti, kaip man pavyko kažką atlikti ar išmokti“, – pasakoja T. Augucevicius.

Paralelėje su pramogų pasauliu, šiuo metu savo jėgas Timūras išbando visai kitokioje srityje nei kiti yra įpratę ji matyti. Pasitelkęs savo sugebėjimus ir interneto pradžiamokslius, jis nusprendė imtis statybų savo namuose, rašoma pranešime spaudai.

„Esame nusipirkę kotedžą, todėl tam tikrus įrengimo darbus atlieku pats. Lentas pjaustau, plyteles pats klijuoju. Pagal išsilavinimą esu pedagogas, esu baigęs dailės ir darbų pedagogiką, tad su medžio darbais man tereikėjo prisiminti senus laikus. Daug ką žinau, apie daug ką supratimą turiu, tiesiog neturėjau progos pasireikšti, o dabar turiu.

Svarbu pasiruošimas, jei tinkamai pasiruoši, viską kur kas paprasčiau daryti. Labai padeda filmavimai, ypač, kai supranti jų pasiruošimo svarbą. Juose labai svarbus pats pasiruošimas, jis ilgai trunka, bet vėliau pats procesas vyksta greitai. Tai visur lygiai tas pats, jeigu nori sklandaus darbo, jam reikia gerai pasiruošti“, – patarimais dalijasi T. Augucevičius

Ilgą kelią perėjęs ir šiandien tvirtai ant kojų stovintis Timūras atvirauja, kad praeityje įgyta patirtis, skirtingose veiklose, jam suteikė drąsos ir pasitikėjimo savimi, ką šiai dienai jis gali išnaudoti produktyviai.

„Kai mane pakvietė į naujojo kanalo vedėjų atranką, buvo labai malonu, kadangi jau vien pakvietimas į atranką yra tam tikras indikatorius, kuris rodo, kad žmonės pasitiki tavimi ir mato tavyje potencialą. O sužinojęs, kad atranką laimėjau, be abejo, apsidžiaugiau. Tik dabar į viską žiūrėsiu kitomis akimis, nebebus to jaunatviško draskymosi ar bandymo kažkam kažką įrodyti, kaip anksčiau. Dabar žinau, kad galiu, ir žinau, kaip reikia“, – rėžia naujojo kanalo „2TV“ vedėjas T. Augucevičius, kuriam televizijoje kompaniją palaikys krepšininkė Dalia Belickaitė.