Nors piešti Skaistė mokėsi nuo vaikystės, šis jos gyvenimo posūkis buvo rizikingas dar ir tuo, kad Skaistės paveikslai – ne lietuviams įprastos gėlytės, peizažai ir natiurmortai, o vos kelių spalvų modernios abstrakcijos. Nors skeptikų ir pesimistų buvo daug, Skaistė nusprendė rizikuoti, rašoma spaudos pranešime.

„Parodyti viešumoje savo paveikslus mane paskatino vyras. Sako: tu tapai, tapai ir niekam nerodai, parodyk, ką tu darai. Įsidėjau pavyzdžių į socialinius tinklus ir jau treti metai neblogai iš to gyvenu“, – šį vakarą 19.30 „KK2 Penktadienyje“ pasakos Skaistė.

Nors dabar Skaistės Semenikės gyvenimas puikus, prieš tai teko ištverti visą virtinę skaudžių egzaminų. Vienas iš jų – emigracija Ispanijoje. Ten Skaistė tapo eiline... indų plovėja.

„Nusivylusi, kad neįstojau į Dailės akademiją, į Ispaniją išvažiavau kartu su draugais. Ploviau indus, išmetė, nes blogai ploviau, tada dar rankomis reikėjo plauti. Įsidarbinau kitur, tas ispanas klykia... Žodžiu, visiška neviltis“, – sunkią savarankiško gyvenimo pradžią prisimins Skaistė, kurios gyvenimas kardinaliai pasikeitė tuomet, kai ji laimėjo kultinį LNK realybės šou „Baras“ ir tapo bene garsiausia Lietuvos moterimi.

Nors nuo tų laikų prabėgo jau 16 metų, populiarumas vis dar stipriai jaučiamas... Tačiau savo žinomumą moteris išnaudoja itin originaliai – ji visada randa laiko ir populiarina savanorystę. Skaistė nuolatos lanko intelekto negalią turinčius žmones, su jais tapo paveikslus, kepa blynus, o kartais tiesiog geria arbatą ir kalbasi.

Netikėtų perversmų pilna ir kitų šio vakaro „KK2 penktadienio“ herojų kasdienybėse. Štai dainininkas Tadas Juodsnukis planavo tapti populiariu krepšininku, tačiau jo svajonę sugriovė širdies problemos. Roberta Orlauskaitė šiandien yra parolimpiadai besiruošianti jojikė. Mergina gyveno Graikijoje, dirbo populiariame 5 žvaigždučių viešbutyje, bet autoįvykio metu neteko kojos. Fotomenininkė Skaistė Gulbė sirgo depresija, o vėliau jai gydytojai diagnozavo ir bipolinį sutrikimą, tačiau nepaisant to, kad kiekviena jos diena – kova, Skaistė randa jėgų įkvėpti kitus.

Penktadienis ir dar 13–toji. Prietaringieji sako, kad šis derinys užprogramuotas nelaimėms. Jau šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – žmonės, kurie jokiais prietarais netikėjo, tačiau jų kasdienybė aukštyn kojomis apvirto pačiu netikėčiausiu metu ir būdu.