Prieš pokalbių laidos filmavimo kameras ji sėdo su vyru Petru Kazlausku. Interviu nelengvas buvo abiem.

„Lengvą įtampą, kad neperžengčiau plonytės ribos, jutau ir aš, juk šią šeimą artimai pažįstu jau du dešimtmečius, todėl kartais turėjau susimąstyti, kurioje vietoje klausimas skambėtų, kaip iš kalbintojo, o kur, kaip iš itin asmeniškus šių žmonių gyvenimo vingius žinančio draugo“, - prisipažįsta TV laidų vedėjas ir žurnalistas Edvardas Žičkus. Jau šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ ir nuskambės atviras dainininkų poros interviu, rašoma pranešime spaudai.

Duetas pasakojo apie pažintį, kai Petras buvo jau pripažintas dainininkas, o Liveta – skurdžiai gyvenanti vieniša, jauna mama. Laimė su Ingridos Kazlauskaitės tėvu nesusiklostė, o po kurio laiko jis mirė. Draugystė tarp Livetos ir Petro taip pat pradžioje klostėsi ne itin sklandžiai, tačiau kai abu suprato, jog tai tikra meilė, abejonių neliko.

„Ingridėlė tapo mano dukra, o aš jos – tėčiu, juk kito ji net nepažinojo“, - prisipažino P. Kazlauskas.

Kai legendinius dainininkus aplankė sėkmė, netrūko nei pinigų, nei šlovės. Tačiau gera širdis ir atvirumas, šiandien abu tvirtai įsitikinę, jiems ne kartą kainavo daug bemiegių naktų ir ašarų. Ypač skausminga buvo vienos draugės, praeityje taip pat mėginusios siekti atlikėjos karjeros, vėliau tapusios žurnaliste, išdavystė.

„Mane įkalbėjo nuoširdžiam interviu ir gražiai fotosesijai. Buvau dar jauna, todėl žodžiai, kad „turint tobulą kūną, reikia nebijoti atvirumo, o itin atvirus kadrus fotografas paliks asmeniniam šeimos albumui“ nekėlė įtarimų. Deja, tas Kauno fotografas negatyvus man perdavė iškarpytus. Tada kilo įtarimų, kur dingo patys asmeniškiausi kadrai. O vėliau... Mano nuogos fotografija atsidūrė ant tuo metu labai populiaraus žurnalo viršelio. Be jokio įspėjimo, be jokio leidimo“, - vieną skausmingiausių savo karjeros istorijų prisimena L. Kazlauskienė.

Tuomet prieš kelis dešimtmečius Lietuvoje kilo didžiulis skandalas. O štai, kas dėjosi jo epicentre atsidūrusios Livetos širdyje, nežinojo niekas.

„Pyktis, siaubas, ašaros, panika, baimė... Daug jausmų. Mane tuo metu prižiūrėjo, kad nepakelčiau prieš save rankos, nes rimtai apie tai mąsčiau“, - neslėpdama emocijų prisipažino Liveta.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Sidabrinė linijaBudi savanoriai konsultantai 8 80080020I-V, 8.00-20.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.