„Man sakė: Kam tau? Tokiame amžiuje? Kam tau to reikia? Tu viską turi, iš kur čia dabar toks noras? Bet aš žinojau, ko noriu, ir man buvo nesvarbu, ką žmonės pagalvos, supras ar nesupras. Todėl darėm viską, kad tai atsitiktų”, – pasakoja Ingrida.

Moteris atvirai papasakos apie problemas, su kuriomis susidūrė norėdama pastoti, į pasaulį ateinančio vaikelio laukė beveik dvejus metus. Todėl vis nesulaukdama teigiamo rezultato, kovojo su įvairiausiomis mintimis, rašoma spaudos pranešime.

„Visi sakė: reikia atsipalaiduoti, reikia atsipalaiduoti, ir viskas gausis. Tačiau kaip tai padaryti? Rodos, tokia neviltis. Nes noras toks didelis, todėl baisu, kad jis netaptų panišku ir nepradėtum abejoti savimi, savo partneriu. Ir nepradėtum ieškoti problemų ten, kur jų nėra. Tačiau buvo visko. Ir ta kelionė tikrai nebuvo lengva”, – sako moteris.

Ingrida atvirai papasakos ir apie santykius su savo antruoju vyru Mindaugu bei atskleis, kodėl itin svarbus vyro vaidmuo nėštumo metu.

„Lauktis poroje, bet lauktis vienai, yra labai sudėtinga, tai – pats baisiausias dalykas. Kai vyras yra šalia, palaiko, tai moteriai reiškia labai daug. Kai moteris laukiasi, ji ir pati savęs ne visada supranta. Elgiasi taip, kaip niekada nesielgdavo. Kartais norisi iš laimės plyšti, o kartais užeina toks gailestis, tokios liūdnos emocijos apninka, kad atrodo viskas lyja aplinkui. Todėl svarbu leisti moteriai būti savimi ir leisti galbūt kažkokius pykčius, suprasti ašaras“.

Moteris papasakos ir apie savo pirmąją dukrą Mariją, kuriai Ingrida bijojo pranešti naujieną apie antrąjį kūdikį. „Nelaukiau iš jos kažkokios reakcijos, aš tikrai nesitikėjau, kad ji čia pradės svaigti apie tai. Aš norėjau, kad ji tai suvirškintų, pagalvotų apie tai ir susigyventų su ta mintim. Tačiau vaikas buvo šoke”.

Visas interviu su Ingrida Martinkėnaite – šį antradienio vakarą, 20 val., LNLK televizijos laidoje „Bus visko“.