Tačiau, nepaisant visko, pianistė Konstancija ir muzikos mokslų daktaras Remigijus dabar jau yra šeima, neseniai grįžusi iš emigracijos Kinijoje ir kurianti savo gyvenimą Lietuvoje.

Supratęs, kad krito į akį mokinei, Remigijus aiškiai nubrėžė ribas.

„Aš buvau besąlygiškai įsimylėjusi, o jis man pasakė, kad nieko nebus, kol nebaigsiu mokyklos“, – prisimena moteris.

Remigijus pasakoja, kad prieš pradėdamas dirbti Lietuvoje jis devynerius metus mokėsi ir dirbo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Būtent ten buvo įspėtas, kad paaugliai neretai emociškai prisiriša prie savo mokytojų, todėl reikia labai atsakingai žiūrėti į tokius dalykus ir vengti bet kokių dviprasmybių.

Tik po mokyklos baigimo Remigijus pakvietė Konstanciją į pasimatymą, o po pusmečio pasipiršo. Konstancija pasakoja, kad jos mama palaimino jų santykius tik po keturių valandų pokalbio su Remigijumi, išsiaiškinusi jo ketinimų rimtumą.

Vos susituokusi pora persikėlė gyventi į Kiniją, kur Remigijaus laukė pelningas darbo pasiūlymas. Remigijus pasakoja, kad Kinija stengiasi iš viso pasaulio prisivilioti gabių talentų ir tam skiria tikrai nemažus pinigus.

Nors Remigijus puikiai uždirbo ir viskas sekėsi gerai, pora pripažįsta, kad gyventi Kinijoje buvo iššūkis, rašoma LRT pranešime spaudai.

„Pasakysiu atvirai – buvo sunku. Angliškai beveik niekas nešneka, restorane tik iš paveiksliukų užsisakai pavalgyti“, – pasakoja vyras.

Konstancija atskleidžia, kad ją trikdė ir tai, kad vietos merginos neslėpdamos rodė dėmesį jos sutuoktiniui.

Gyvendama Kinijoje pora pradėjo laukti šeimos pagausėjimo, tuomet apsisprendė grįžti į Lietuvą ir sūnaus gimimo sulaukti namuose. Šiandien Lietuvoje pora augina vaiką, įkūrė verslą ir planuoja bendrą koncertinį turą.

Daugiau apie Konstancijos ir Remigijaus istoriją – šį antradienį 19.30 val. laidoje „(Ne)emigrantai“ per LRT.

Poros vestuvių akimirkos: