„Girdžiu, klyksmas, pirma mintis buvo, kad vaikas iškrito iš rankų“, – nelaimę prisimena Karolis.

Jo mažytis sūnus užspringo mamos pienu. „Vaikas nerėkia, nes užspringęs. Bet uošvienė, nes kaip tik buvo (namuose), ir Gintarė (žmona), visi klykia, visi rėkia. Tokia visuotinė panika“.

Karolis suprato, kad laukti, kol atvažiuos medikai, per daug pavojinga. Todėl su sūneliu ant rankų šoko į automobilį. Jau važiuodamas paskambino pagalbos numeriu ir paklausė, kur artimiausiais greitosios pagalbos ekipažas, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Toks tai jausmas, nežinai, ką daryt, tarsi ramini save, malšini paniką, nes negalime visi rėkti. Gintarė su peniuaru su tapkėm mašinoj ir su vaiku ant rankų ir galvoji, ką daryti. Pirma mintis – iki klinikų (Kauno) mes važiuoti negalim patys, net 14 kilometrų. Artimiausia greitoji budėjo Akademijoje Ringauduose“.

Kol Karolis lėkė link greitosios pagalbos automobilio, sūnui kvėpuoti darėsi vis sunkiau. Vaikas pradėjo mėlynuoti: „Žiūriu, čia putos iš burnos. Ir visuotinė panika - visi rėkia“.

Akademijos miestelyje Karolį pasitiko paramedikai Laimonas ir Kipras.

Mažasis Kristupas buvo perkeltas į greitosios pagalbos automobilį. Medikai nurūko link Kauno klinikų, Karolis savo automobiliu iš paskos:„ Mes nežinome, kas tuo metu vyksta su Kristupu. Kaip vėliau paaiškėjo, gydytojas jam tuo metu švarino kvėpavimo takus“.

Karolio Tiškevičiaus pasakojimas apie sūnų ištikusią nelaimę – šį pirmadienio vakarą, 19. 30 val., KK2 laidoje per LNK.