Vieną labiausiai šokiruojančių šou specialiai šiam renginiui kurs Justinas Jarutis. Šou organizatoriai, kūrybos namai ELITAZ, ruošia dar niekuomet nebandytą idėją – Justino Jaručio pasirodymas bus perkeliamas ant išmaniojo namo lubų, rašoma pranešime spaudai.

„Pasirodymo efektas remiasi aukštyn kojomis įrengtu kambariu. Žiūrovas matys, jog vienu momentu atlikėjas vaikščios lubomis žemyn galva, kitu – jau sėdės ant grindų padėtos sofos arba net laipios sienomis. Šiame pasirodyme žaisime skirtingais kamerų rakursais, o „Šokio revoliucijos“ šokėjai atliks įspūdingus triukus iliuzijai sukurti dar tiksliau. Žiūrovas tikrai matys vieną keisčiausių pasirodymų istorijoje“, – intriguoja šou režisuojantis Šarūnas Kirdeikis.

Pats Justinas Jarutis patikina, kad sukurti šį pasirodymą – nemažas iššūkis. Atlikėjas ne tik turės „sužaisti“ su neįprasta apversto kambario scenografija, bet ir su būriu šokėjų, tilpti į itin mažą erdvę.

„Kai pamačiau renginio scenografiją, kilo daug minčių, kaip galėčiau išnaudoti visiškai neįprastą šou sceną ir žiūrovą nustebinti tokiu pasirodymu, kokiame, bent jau manęs, niekas tikrai nėra įpratęs matyti – aukštyn kojomis. Savo šou teks kurti turbūt mažiausioje scenoje pasaulyje, užimančioje vos devynis kvadratinius metrus ir dar įspraustam tarp sienų. Ir šioje erdvėje aiškintis, kodėl pasaulis kartais apsiverčia aukštyn kojomis, turėsiu su septyniais profesionaliais šokėjais. Tokio pasirodymo kurti dar neteko niekada gyvenime“, – intriguoja Justinas Jarutis.

Kartu su Justinu Jaručiu išmaniuosiuose namuose šėls ir „G&G Sindikatas“, Monika Marija, Vaidas Baumila su Juste ir net pati Džordana Butkutė, žadanti areną paskandinti į visišką tamsą.

Įspūdingas Justino Jaručio ir kitų muzikos žvaigždžių šou „Tech Top 2019“ apdovanojimų scenoje – jau lapkričio 12 dieną, 19:30 val., per LNK.