„Tai išties buvo kitoks pokalbis, – prisipažįsta prie laidos vairo stojęs žurnalistas Edvardas Žičkus, – Jevgenijui nebuvo lengva kalbėti apie faktus, jausmus ir laukiantį ilgą procesą link tiesos, kurios jis norėtų“.

Kaip rašoma spaudos pranešime, į antidopingo pinkles net po 7 metų patekęs 2012 metų Londono olimpiados vicečempionas J. Šuklinas birželį buvo galutinai diskvalifikuotas, o jo rezultatas panaikintas. Iki šiol viešai neatviravęs apie ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiniasklaidos linksniuojamą skandalą, šįsyk sportininkas nutarė prabilti. „Man pasakė, kad paslaugos užsienio teisininkų, kurie imtųsi mano bylos, kainuoja 150 tūkstančių eurų. Ir rezultato jie negali pažadėti. Bet aš ir taip žinau tiesą, nes visą gyvenimą buvau už švarų sportą, prieš viską, kas neteisėta, todėl dabar ir jaučiuosi taip prastai. Kartoju, kad esu nekaltas, dar nenuteistas, bet viešumoje daromas kaltu“, – apmaudo neslėps Jevgenijus.

„Labai sudėtingų išbandymų kupini šie metai, bet gyvenime esu optimistas, ir jeigu man buvo skirti tokie išbandymai, tai ieškau kažkokių ir pliusų iš to. Daug mąstau ir apie gyvenimo prasmę, apie tikras vertybes, sudėliojau iš naujo savo mintis tiek apie mane supančius žmones, tiek apie situaciją į kurią papuoliau, tiek apie patį save“, – laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažins sportininkas.

Šiemet jis sulaukė netikėtų smūgių ne tik sporte, bet ir politikoje, į kurią baigęs profesionalią karjerą nutarė pasukti. Dabar net susimąsto, kad būtent šis žingsnis ir galėjo lemti garsiai driokstelėjusį dopingo skandalą. Laidos vedėjui Edvardui Žičkui Jevgenijus prisipažino prieš kurį laiką sulaukęs tiesioginį įspėjimų, kad veldamasis į politiką sulauks didelių bėdų.

Išskirtinis olimpinio vicečempiono Jevgenijaus Šuklino interviu – laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ jau šįvakar 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.