Sekmadienį projekto scenoje pasirodys išskirtinis šokėjas – iš Indijos į Latviją gyventi atvykęs Avikk. Gimęs Indijoje, bet dabar įsikūręs Europoje, Avikk profesionaliame šokių ir šou pasaulyje dirba jau daugiau nei 10 metų ir yra režisavęs, statęs choreografiją, teisėjavęs bei pasirodęs pats daugybėje televizijos laidų, koncertų ir net kino filmų tiek gimtojoje Indijoje, tiek įvairiuose tarptautiniuose projektuose užsienyje. Didžiulė sceninė patirtis dirbant su ryškiausiais pasaulio šokėjais, pasak Avikk, suteikė jam galimybę tobulinti ne vieną šokio stilių, todėl šį sekmadienį Avikk projekto scenoje parodys įvairias šokio puses.

„Dirbu Rygos operoje, daug keliauju po pasaulį, kurdamas įvairius šokio pasirodymus, bendradarbiauju su ne vienu žinomu choreografu, todėl turiu didelę praktiką šokdamas įvairiu stiliumi. Savo pasirodyme norėjau kuo daugiau šių stilių sujungti ir parodyti žiūrovui, koks skirtingas gali būti šokis", – sako Avikk.

Šokis – ne vienintelis Avikk talentas. Ne vienus metus Avikk dirba ir kaip profesionalus aktorius, asmeninis treneris bei lektorius – veda motyvacinius seminarus sporto, šokio ir vaidybos tema. Šou pasaulyje didžiulę karjerą jau sukūręs Avikk net neslepia – į Latviją iš Indijos jį atviliojo ne šokio pasaulis, skelbiama pranešime spaudai.

„Nemeluosiu, į Latviją mane priviliojo ne kas kitas, o meilė. Mergina, kurią įsimylėjau, buvo iš Latvijos, būtent dėl šios priežasties atvykau ten ir turėjau galimybę šią šalį geriau pažinti. Šitą šalį pamačiau iš visų pusių – miestas, užmiestis, kaimai, festivaliai – turėjau galimybę būti visur ir turbūt dėl šių priežasčių Latviją pradėjau matyti kaip savo namus", – savo istoriją pasakoja Avikk.

Dalyvis prieš pasirodymą „Šokio revoliucijos" scenoje atvirai pripažįsta, kad jaudinasi – šie metai nėra jam patys lengviausi. Avikk teko patirti kojos operaciją, nepalankiai klostosi ir šeiminės aplinkybės, todėl pasirodymas projekto scenoje – tarsi paskutiniai žingsniai šokyje prieš didžiulius pokyčius.

„Manau, kad šie metai gali būti man paskutiniai, kai darau tai, ką darau. Dėl patirtos traumos, dėl šeiminių aplinkybių ir tėvų sveikatos man gali tekti grįžti į Indiją, esu vienintelis vaikas šeimoje, todėl daugiau nėra kam jais pasirūpinti. Dėl šių priežasčių tai – tarsi paskutinis šansas sužibėti šokio pasaulyje", – atvirai pripažįsta Avikk.

Tam, kad galėtų siekti savo svajonės šokdamas, dalyviui teko atsisakyti ne tik gyvenimo Indijoje, atsiskirti nuo šeimos, bet ir paaukoti ten turėtą karjerą oro pajėgose.

„Indijos oro pajėgose dirbau mokymų vadovu. Tikrai manau, kad paaukojau daug, kad galėčiau įgyvendinti savo svajonę. Indijoje aukščiausiai, kur gali pakilti, yra Bolivudas, tačiau man to niekada nebuvo gana. Aš norėjau daryti daugiau. Norėjau dirbti visame pasaulyje. Iki pat šios dienos Indijoje nėra nė vienos profesionalios šokių akademijos, nėra galimybių to mokytis, o ir požiūris į šią sritį niekuomet nebuvo rimtas. Man labai svarbu šiame pasirodyme duoti kuo daugiau žiūrovui ir meistrams, noriu parodyti geriausia, ko išmokau per savo šokio karjerą. Ir nors aplinkybės kelia daug iššūkių, savo ruožtu stengsiuosi, kad nei meistrai, nei žiūrovai mano pasirodymo nepamirštų", – sako Avikk.