Pats verslininkas kaltinimus neigia ir sako atimti nieko neplanuojąs, rašoma LNK pranešime spaudai. V. Martikonis laidos KK2 žurnalistams šį antradienį 19.30 val. pasakos, kad, nusipirkęs 125 kv. metrų patalpas Pilies gatvėje, atsivertė nuosavybės dokumentus ir pamatė, jog patalpoms priklauso rūsys, o nuėjęs į rūsį nustėro, kadangi didelis sandėliukų plotas yra galimai užgrobtas – kaimynai Vidmantui paliko tik 4 kv. metrus rūsio, nors, anot verslininko, jam priklauso 17 kv. metrų.

„Nusipirkau patalpas, ten aiškiai parašyta, kad patalpos yra su rūsiu, o to rūsio nurodyto konkretaus nėra. Norime įregistruoti tai, kas priklauso, mes nieko iš nieko neatiminėjame“, – laidoje kalbės V. Martikonis.

Tačiau kaimynai nepatenkinti Vidmanto veikla. Tame pačiame name nuo 1960-ųjų gyvenanti Eugenija sako, kad viskas vyksta dėl pinigų: „Dėl turto, viskas čia dėl turto. Jam dar mažai, jam, matyt, milijardo reikia. Mes nenorime, kad jis čia eitų. Čia jau ne pirmas atvejis, jų technologija tokia jau išdirbta yra ir jie taip daro.“

Eugenija teigia, kad verslininkas nori sandėliukų būtent toje vietoje, kur yra karšto vandens vamzdžiai ir šilumos kolektorius. Anot moters, tai yra priemonė užvaldyti visą namą: „Jei šiluminis punktas jam priklauso, tada jis darys, ką nori, ir jūs būsit vasalais ir vergais, noriu daugiau šildau, noriu mažiau“.

V. Martikonis dėl sandėliukų nutarė kreiptis į teismą, kad šis išaiškintų, kiek kv. metrų rūsio jam priklauso: „Nesu labai didelis specialistas, tam yra institucijos, kurios tuos dalykus nustato. Jeigu nustatys, kad nepriklauso – reiškia, nepriklauso“.

Visą reportažą apie V. Martikonio nesutarimus su kaimynais žiūrėkite laidoje KK2 šį antradienį, 19 val. 30 min., per LNK.