Klipo idėja – parodyti, ką laidų vedėjai veikia paskutinę dieną prieš prasidedant naujam sezonui: kas bėgioja, kas važiuoja dviračiu, kas stumia vežimėlius su vaikais, kas rengia pikniką, kas vedžioja šunis, kas žaidžia krepšinį. Nuotaikingo klipo kulminacija – vakarėlis prie ežero, kuriame linksminasi ryškiausios kanalo žvaigždės. Klipo režisierius – Andrius Bartkus, prodiuseris – Džiugas Bartkus, o operatorė – Laura Aliukonytė. Filmavimas vyko įspūdingame kupole, vaizdingose Akies ežero apylinkėse Vilniaus rajone.

Neatsitiktinai klipe buvo akcentuojama veidų gausa – šiemet LNK grupėje dirbs daugiau nei šešiasdešimt laidų vedėjų ir įvairių projektų veidų.

LNK vakarėlio akimirkos
Foto: Vigantas Ovadnevas

Prie LNK komandos šiemet prisijungia Indrė Kavaliauskaitė, tapusi „Šokio revoliucijos“ mūza, ir dar keturi nauji šio šou meistrai šokėjai – Naglis Bierancas, „Low Air“ duetas Airida ir Laurynas Žakevičiai bei iš JAV atvykusi pasaulinė sportinių šokių žvaigždė Iveta Lukošiūtė.

„Lietuvos balse“ prie jau įprastų mokytojų – Monikos Marijos, Ingos Jankauskaitė, Manto Jankavičiaus, Donato Montvydo, Justino Jaručio – prisijungia atlikėjos Monique ir Monika Liu. O „Lietuvos balso“ užkulisiuose dirbs socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.

Naują laidą „Šiandien. Po metų“ ves į televiziją grįžtanti Agnė Jagelavičiūtė. Prie KK2 komandos – Tomo Ališkausko, Justės Žičkutės ir Domininko Ramono – jungiasi nauja vedėja, egzotiškos išvaizdos atlikėja Keitė Arai. Naują laidą sykiu planuoja Mantas Stonkus ir Mantas Katleris. „Yra kaip yra“ eteryje keičia pokalbių laida „VIDO VIDeO“, kurio šeimininkas bus ekscentriškasis dainininkas ir renginių siela Vidas Bareikis.

Naujame seriale „Galiu rytoj“ žiūrovai išvys LNK televizijoje seniai nematytus aktorius Dainių Kazlauską, Valentiną Krulikovskį, Martyną Nedzinską, Emiliją Latėnaitę-Beliauskienę ir Justę Zinkevičiūtę.

Aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Andrius Bružas vėl bus LNK eteryje – šįkart leisis į kelionę po Afriką laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare”.

Eteryje savo ilgus metus toliau skaičiuos „Nuo... iki“ vedėja Giedrė Talmantienė ir „Valanda su Rūta“ šeimininkė Rūta Mikelkevičūtė.

Toliau bus rodomi serialų „Rimti reikalai“, „Paveldėtoja“ ir „Monikai reikia meilės“ tęsiniai. Kiek vėliau rudenį į eterį grįš pozityvaus gyvenimo būdo laida „Bus visko“ su Gintare Gurevičiūte ir Simona Bandita.

„Gyvūnų pasaulis“ taip pat grįš į LNK su vedėju Pauliumi Kaupeliu.

Žinių tarnyboje ir toliau dirbs dešimtys eterio profesionalų, kartu su vedėjais Rolandu Vilkončiumi, Gintaru Deksniu, Lina Kairyte, Gabriele Tetenskaite, Pauliumi Skuču, Aurelijumi Bezekavičiumi.

Vakarėlio akimirkos ir jo užkulisiai: