Žinoma aktorė I. Stasiulytė neslepia, jog kuriant bendrus namus su vyru Deividu ne kartą teko pasiginčyti dėl vienokių ar kitokių interjero sprendimų. Mat judviejų skoniai ir būdo bruožai tam tikrais klausimais išsiskiria, rašoma spaudos pranešime.

„Kuriant namų interjerą mūsų šeimoje svarbiausia yra tarpusavio sutarimas, nes mano ir Deivido skoniai dažnai skiriasi. Sakoma, įsirenk namus dviese ir tuomet arba ilgai ir laimingai gyvensit, arba išsiskirsit. Mums teko dėl daugelio dalykų ieškoti kompromiso. Aš esu spontaniškesnė, man nėra sunku apsispręsti renkantis baldus ar namų puošybos detales, o Deividui priešingai – jam reikia dvi savaites apvažiuoti visas vietas, kuriose yra tie daiktai, visus apžiūrėti, išbandyti, paieškoti dar galimų alternatyvų, o aš pamatau ir galiu iš karto pirkti“, - atvirauja Ineta.

Aktorė Ineta Stasiulytė teigia, jog įsigytos akmeninės žvakidės ir stiklinis indas ant medžio šakos greitai rado vietą jos ir vyro Deivido namuose ir papuošė vyraujantį vientisą stilių.

„Mūsų namuose interjeras yra ganėtinai lygus ir aiškus, vyrauja pilkos, juodos ar baltos spalvos, tai šios detalės iš „Holiday Deco“ puikiai pagyvino visą vaizdą. Jos suteikia išskirtinio jaukumo, nes tas rankų darbas yra labai nuostabus dalykas ir man nepaprastai patinka natūralūs dalykai, kaip akmuo ar medis. O ypač mėgstu smilkalines ir žvakides, turiu tam net mažą silpnybę. Jeigu būnu viena namuose, tai vaikštau kaip ežiukas rūke“, - juokiasi Ineta.

Visgi aktorė, kuriant namų jaukumą, renkasi kokybiškas ir ilgaamžes detales, nes nuolat jų keisti nėra linkusi.

„Namų interjere esame pakankamai stabilūs, neturiu didelės manijos stumdyti baldų. Atrodo, kartais, kur žvakides padėjom, taip jos ir stovi antrus metus toje pačioje vietoje“, - teigia Ineta.

„TV Pagalbos“ žurnalistės Gerdos Žemaitės namuose pusto stiklo indas taip pat greitai rado sau tinkamą vietą bei ne vieną universalų jo pritaikymą ir panaudojimą.

„Savo stiklinį indą aš prisiderinau nepaprastai lengvai, nes jis nesunkiai priderinamas nepriklausomai, koks interjeras vyrauja namuose. Jis be galo universalus, fantazijos reikalas kaip galima jį panaudoti. Pradžioje auginome jame žuvytes, tačiau dabar naudoju ir kaip vazą gėlėms, ir kaip saldaininę, ir net keksiukus kartais sudedu. Kai pats indas gražus, tai ir sudėti daiktai jame taip pat gražiai atrodo“, - teigia žinoma moteris.

Anot Gerdos, kuriant savo ir vyro Andriaus namus, pirmiausia siekė jaukumo, todėl vyraujančios žemiškos spalvos ir natūralių medžiagų detalės suteikia šilumos, kurioje puikiai derinasi ir rankų darbo puošmenos.

„Mūsų namuose vyrauja šiek tiek sendintas stilius, masyvios užuolaidos, grotuotos durelės, auksinės detalės, rusvi paviršiai, mediniai baldai. Man labai svarbu namų jaukumas, jog apšvietimas juose būtų šiltas, nes namai yra tvirtovė, į kuriuos grįžti pailsėti. Šaltos spalvos ir modernizmas interjere man taip pat gražiai atrodo, tačiau sau tokių namų nenorėčiau, nes trūktų to jaukumo, todėl mieliau renkuosi natūralių atspalvių baldus ar iš natūralių medžiagų sukurtas interjero detales“, - pasakojo Gerda.

TV laidų vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė teigia, jog šias iš Balio atkeliavusias grožybes yra atradusi jau seniai ir namuose vietą rado ne vienai „Holiday Deco“ interjero detalei.

„Savo namuose turiu ne tik iš Balio atkeliavusių rankų darbo žvakidžių, vazų, bet ir lėkščių. Mėgstu ne tik skanų maistą, bet ir gražiai pateiktą, todėl išskirtinėms lėkštėms tikrai turiu silpnybę. O neseniai net mano spintą papildė ir šios vasaros must have aksesuaras - iš rotango pinta rankinė“, - pasakojo Vaida.