NML šventinį turnyrą pradėjo ką tik iš Indijos sugrįžusi Geltona su daina „Marijana“. Ši dainininkė nebuvo vienintelė garsenybė, papuošusi NML Kalėdas. Amberlife į studiją įžengė lydimas Gintarės. „Ji man buvo priešininkė, bet dabar tapo šiokia tokia drauge,“- gan santūriai pasidžiaugė savo pagalbininke kovoje Amberlife.

Burtai lėmė pirmajam į sceną lipti Amberlife. „Viena mano pusė galvojo, ar verta būti čia, o kita norėjo, kad jūs mane išgirstumėt,“- tarė atlikėjas ir uždainavo „Fly“. R. Kupstas kovą pradėjo be širdį draskančio įžanginio žodžio su daina „Bim bam“. 451:278 pirmasis taškas atitenka R. Kupstui.

Į antrąją kovą „Kelio į žvaigždes“ stovykla deleguoja iš šou jau iškritusią Sigitą. „Meilės niekas nepakeis“, - dainuoja ji, o Amberlife išreiškia simpatiją Vilijai: „Tu privalai grįžti, jei mums reikės „Va Bank“ kautis prieš tave, mes nelipsim ant scenos,“- pareiškia Amberlife ir pakviečia ant scenos „My lover‘s gone“ kartu padainuoti Gintarę. Pasibaigus balsavimo laikui paaiškėja, kad jos pagalba buvo išties vertinga, nes Amberlife laimi 650:695.

Trečioji kova. Amberlife atlieka kūrinį „Day and night“. Dainininkas, artistiškai priklaupęs ir pritūpęs, žvilgsniu hipnotizuoja žiūrovus, į dainą, rodos, sudeda visą savo širdį. Tuo tarpu R. Kupstas nuo scenos valiūkiškai klausia: „Kas yra trys svarbiausi dalykai gyvenime?“,- jaunieji studijos svečiai iš karto nesumoja ką atsakyt, tad Robertas pats ir praneša: „Seksas, miegas, pinigai“.

Jam atliekant šį kūrinį, kameroms pavyksta užfiksuoti kiek išsigandusius Amberlife ir Gintarės, stebinčius šou, veidus. Kiek vėliau R. Kupstas užsidirbs Amberlife priekaištų: „Linkiu, kad jums rūpėtų ne tik seksas ir miegas, bet ir tobulėjimas, kūryba ir muzika,“- kylančias žvaigždutes moko profesionalas. 705:675 laimi R. Kupstas ir kompanija.

Ketvirtoji kova. Į sceną lipa Vudis su daina „Žodžiai“. Amberlife „Kelio į žvaigždes“ ataką atremia akustiniu „In your eyes“ variantu ir laimi - 856: 915. Rezultatas lygus 2:2, tad penktoji kova bus lemiama. Paaiškės, kas stos į kovą su Vilija ir kas pateks į Kalėdinio turnyro superfinalą.

Penktoji kova. „Tu turi sugrįžti, Vilija,“- dar kartą išreiškia pagarbą Amberlife ir atlieka „In my life”. „Kelio į žvaigždes“ komanda į lemiamą ataką išleidžia Sigitą su daina „Dar ne kartą“. Itin karštai abiejų stovyklų gerbėjai palaiko saviškius, tačiau galiausiai 1664: 1752 laimi Amberlife. Atlikėjas ne tik dalyvaus kovoje „Va Bank“, bet ir pateks į Kalėdinio turnyro superfinalą. Šį kartą taisyklė, jog „Kelio į žvaigždes“ dalyviai NML įveikia profesionalus, sulaužyta.

Kova „Va bank“ prasideda savotiška suirute. Vilija jau nebeturi jėgų slėpti susijaudinimo ir emocinės įtampos, o Amberlife nori atsisakyti prieš ją kovoti. Tačiau pagal tvarką Vilija privalo pradėti. Puikiai sudainavusi „Sofą“, su draugais Mino ir Vudžiu į sceną atsitempusius sofą, ji besijaudindama laukia rezultato, tačiau turbūt net neįtaria, jog vos per keliolika sekundžių už ją balsavo apie 1500, o už Amberlife - tik 25.

Negalėdamas atsisakyti kovos, Amberlife nutaria dainuoti kartu su Vilija jai žinomą dainą „Wicked game“. Vilija, nors ir labai susijaudinusi karu su Amberlife dainuoja, o Vudis, norėdamas nors kažkuo padėti, laiko ją už rankos. Galiausiai įtampa virsta visuotiniu džiaugsmu - Vilija kovą „Va Bank“ laimi įspūdingu rezultatu 5062: 148. Net Amberlife pamiršta savo santūrųjį įvaizdį ir puola laimingai Vilijai į glėbį.

Ateinantį sekmadienį NML Kalėdinio turnyro „Profesionalai prieš „Kelią į žvaigždes“ antrame etape susitiks Žilvinas Žvagulis ir „Raketa“. Šios dvikovos laimėtojas superfinale dėl 10 000 litų kausis su Amberlife.