Įdomūs faktai apie prieš tris dešimtmečius pradėtą rodyti ir su trenksmu į ekranus grįžusį serialą „Gelbėtojai":

1. Iš pradžių serialo aktorius ir prodiuseris Davidas Hasselhoffas prieštaravo, kad Pamela Anderson vaidintų seriale. Vis tik, pakeitęs nuomonę nepasigailėjo – Pamela tapo vienu pagrindinių serialų veidų, pritraukiančiu milijonus žiūrovų, skelbiama pranešime spaudai.

2. Garsioji Sandra Bullock dalyvavo serialo bandymuose, tačiau nebuvo atrinkta jame vaidinti.

3. Seriale nepasirodė ir kultinis šių laikų aktorius – Leonardo DiCaprio. Jis buvo atrinktas vaidinti personažo Mitcho sūnų, bet galiausiai prodiuseriai nutarė, kad tuomet 15 metų amžiaus DiCaprio buvo per senas tai rolei ir pasirinko kitą aktorių.

4. Serialo prodiuseriai tyčia kurstė gandus apie nesutarimus tarp serialo blondinių Genos Lee Nolin ir Pamelos Anderson, nes tai gerai veikė žiūrėjimo reitingus. Realiame gyvenime jos – puikios draugės.

5. Aktoriai, norintys vaidinti gelbėtojus seriale, pirmiausia turėdavo išlaikyti plaukimo įgūdžių testą.

6. Besifilmuojantiems seriale buvo griežtai draudžiama priaugti svorio. Kūno formos raudonuose maudymosi kostiumėliuose turėjo atrodyti nepriekaištingai! Šis punktas buvo įtrauktas į aktorių sutartis.

7. Ilgiausiai seriale vaidinęs aktorius – Michaelis Newmanas, realiame gyvenime buvo gelbėtojas. Taigi, jis nemažai prisidėjo prie filmo tiek dalindamasis istorijomis iš savo patirties, tiek instruktuodamas kolegas aktorius.