Ketvirtadienio LNK laidoje KK2 – atviras interviu su interneto sensacija Lina Kučinskaite. Moteris laidoje atskleis, kad per visą savo gyvenimą nėra dirbusi, o po pirmųjų pasirodymų televizijoje sulaukė vyrų skambučių iš Šveicarijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų bei iš vieno žinomo lietuvio verslininko, kurio įvardinti, deja, nepanoro, kurie mielai užkariautų Linos širdį, rašoma spaudos pranešime.

„Aš nedirbau ir nedirbsiu, ir tikrai savo rankyčių nealinsiu. Vyras turi dirbti ir uždirbti man pinigus“, - 19 val. 30 min. laidoje KK2 aiškins L. Kučinskaitė.

Moteris įsitikinusi, kad vyras turi uždirbti arba daug, arba labai daug. „Delniukai – pačios jautriausios vietos moterims. Čia vieša paslaptis, nes į delniukus įkrenta pinigėliai, deimančiukai, papuošalai, brangios suknelės, kvepalai ir mes labai jaučiamės gerai“.

Lina sakys, kad jai populiarumo pradėjo pavydėti kitos Lietuvos moterys: „Mielosios, nepavydėkit jūs man to gyvenimo. Aš esu patenkinta savo išvaizda, galiu sau leisti, o gal jūs to negalit, bet nustokit pykti ir nepavydėkit“.

Tokio gyvenimo Lina mokėsi iš meksikietiškų serialų: „Karalienės mąstymas yra nuo vaikystės. Juk visuose meksikiečių serialuose moterys namuose yra karalienės, o vyrai dirba ofisuose ir uždirba pinigus“.

Tačiau Lina atskleis, kad šiuo metu jos širdis užimta – moteris turi turtingą ir rūpestingą vyrą.

„Nuo pat vaikystės sakydavau, kad turėsiu turtingą vyrą, ir dabar turiu neblogą vyriškį. O vyriškis, kuris gyvena nuo algos iki algos, man nereikalingas“.

DELFI primena, kad minima Lina DELFI davė atvirą interviu apie ažiotažą sukėlusias savo kalbas bei asmeninį gyvenimą.

LNK laidoje Lina pasakojo, kad, jos nuomone, vyras turi išlaikyti savo mylimąją ir ją maksimaliai aprūpinti – tai esą kiekvienos moters svajonė, apie kurią neva nutylima. Niekada jokio darbo nedirbusi ir iki šiol su tėvais gyvenanti Lina teigė, kad ji turi širdies draugą, kuris mielai ja rūpinasi ir uždirba pinigus. Tuo tarpu pati pašnekovė dienas leidžia uždarose feisbuko grupėse, kurias ji pati administruoja, bendrauja su draugėmis, lankosi kavinėse, restoranuose ir taip mėgaujasi gyvenimu. Lina sako, kad moters pareiga yra prižiūrėti save, namus ir šeimą.


„Supratau, kad žmonėms sukeliu tokias dideles emocijas, kad reikia jas kažkur išnaudoti. Vos porą sakinių ir štai, išėjo sensacija. Grįžusi namo gailėjausi tik vieno, kad ten pasisakiau per mažai, bet net ir to užteko“, – apsilankymą pokalbių laidoje DELFI komentavo Lina.

„Kiek tenka socialiniuose tinkluose pastebėti žmones, jau žinau, kas jiems aktualiausia. Jiems įdomu, kas su kuo miegojo ir pinigai. Laidoje pasakiau tai, ką žmonės norėjo išgirsti. Ar tai ne teisybė? Juk teisybė. Aš nieko nemeluoju. Man yra priimtina, kai vyras išlaiko moterį, juk taip ir turi būti. Pasižiūrėkite į užsienio oligarchus ir kaip jie išlaiko savo moteris. Tik mūsų varguolių krašte yra kitoks mąstymas. Žinojau ir anksčiau, kad tokie dalykai mūsų tautiečiams yra nesuvokiami, bet nesitikėjau, kad savo pasisakymais sukelsiu tiek daug dėmesio. Dabar jau žinosiu ir dar ne tiek pasakysiu. Nieko nebijau. Nežinau, kas turėtų nutikti, kad dėl to sielvartaučiau ar apsiverkčiau“, – sakė ji.

„Barakudos“ etiketė, kaip sako pašnekovė, jos nė kiek nežeidžia – svarbiausia, kad toks gyvenimo būdas tinka jai ir jos mylimajam. Su savo širdies draugu Lina susipažino socialiniuose tinkluose, romantiškus santykius pora puoselėja pusmetį ir jau svarsto apie gyvenimą kartu.

„Socialinių tinklų grupėse aktyvi tapau maždaug rudenį. Pamenu, kad iš pradžių net nedrįsau parašyti nė vienos žinutės, net jokio komentaro po tiesiogine transliacija. Galvojau apie tai, ką žmonės pasakys. O paskui išdrąsėjau. Kai pati pradėjau dalintis savo įrašais feisbuke, bandžiau provokuoti žmones – visai kaip ir dabar per televiziją. Dabar sudrebinau televiziją, o iki tol drebindavau internetą. Paliečiu iššaukiančias temas, pavyzdžiui, klausiu, kur žmonės mylisi. Man svarbiausia yra sukelti reakcijas, juk patys suprantate. Netrukus po to išdrąsėjau tiek, kad ėmiau viešinti savo nuotraukas. Žinoma, per televizorių atrodau tarsi kitas žmogus – ypač šioje laidoje. Žmonės ėmė dalintis stopkadrais, kuriuose atrodau tarsi paršelis. Žiauru. Bet paskui suvokiau, kad tegul tik dalinasi, tegul tik viešina. Juk tie žmonės manęs net nėra matę. Juk nesufotošopinsiu to, kaip atrodau laidoje, nepakeisiu savo veido“, – pasakojo pašnekovė.

Daugelis laidą stebėjusių ir netrukus socialiniuose tinkluose Linos nuotraukas išvydusių žmonių pastebėjo, kad jose moteris atrodo kur kas kitaip. Tiesa, laidos herojė ir pati neslepia, kad savo nuotraukas ji šiek tiek padailina redagavimo programėlėmis. Anot jos, taip elgiasi kone kiekviena moteris.