Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė – tikra stereotipų laužytoja, kuriai skambus „Mis Lietuvos“ titulas nėra didžiausias pasiekimas gyvenime, rašoma laidos kūrėjų pranešime spaudai. Teisininkės išsilavinimą turinti moteris šiandien ne tik dirba pardavimų srityje, bet ir organizuoja bei veda renginius. Tačiau namuose virtuvėje sukiotis jai laiko lieka ne per daugiausiai, todėl tenai dažniau karaliauja jos vyras Mantas.

„Aš gaminu, tačiau mano vyras gamina dažniau, tai man belieka iš jo tik mokytis. Mes juokaujam, kad kai susipažinom, tai jis dažniausiai gamindavo, o aš jam tik kiaušinį išvirdavau. Dabar jau net ir iškepu“, – juokauja Rūta.

Prieš daugiau nei puse metų susituokę mylimieji savo šventei pasirinko romantišką Nidos kurortą, tačiau paklausti apie judviejų pažinties istoriją, atskleis, jog viskas įvyko gan šiuolaikiškai bet itin netikėtai.

„Susipažinome socialiniuose tinkluose. „Facebook“ turi tokią funkciją pabaksnoti ir Mantas mane pabaksnojo. Aš šiaip niekada neatrašau, tačiau kažkodėl, likimas gal lėmė, ėmiau ir parašiau jam, jog baksnotis yra nemandagu. Ir nuo tada kaip pradėjom šnekėti, taip nebaigėm iki šiandien“, - atvirai apie užgimusią meilę pasakoja Rūta.

Paklausta, kurios Manto savybės ją sužavėjo, moteris neslepia, jog dėmesys ir vyriškas rūpestis – tarsi raktas į kiekvienos moters širdį.

„Viena pagrindinė savybė, kuri mane labiausiai sužavėjo yra tai, jog Mantas buvo be galo vyriškas, galantiškas, visada atidarydavo duris, kad ir kur beeidavom. Niekada nepamiršdavo ir gėlių, nustebinti“, – gražių žodžių vyrui negaili Rūta.

Gero humoro nestokojantis Rūtos mylimasis Mantas pripažįsta, jog užkariauti žmonos širdį prireikė nemažai pastangų ir nors galantišką vyrą sužavėjo gražuolės paprastumas ir nuoširdumas, visgi bendra buitis privertė apsišlifuoti aštrius charakterių kampus.

„Šiek tiek reikėjo jai aplaužyti ragus, bet susitvarkiau. Ji paprasta, tačiau tą karūną kartais užsideda ir namuose“, – apie santuoką su tituluota gražuole juokauja Mantas.

Nuotraukų albume - poros vestuvių akimirkos:

Kokiais patiekalais mylimieji lepina vienas kitą, kada juos aplankys gandrai bei kuris – Rūta ar Mantas – yra geresnis kulinaras – paaiškės jau šį šeštadienį 9 val. TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“.