Nuoširdžioji Indrė neslepia, kad neretai sulaukia kreivų žvilgsnių. Po studijų Vilniuje ir gyvenimo Londone jauna moteris grįžo į gimtąją Kretingą, kur su vyru, būsimuoju ugniagesiu, kuria savo ateitį, rašoma spaudos pranešime.

„Man Kretingoje labai gera, esu ten prigijusi. Jau trejus metus dirbu vaikų darželyje. Iš pradžių kiek bijojau, bet matau, kad jiems keliu šypseną, vaikai džiugina mane, mes puikiai sutariame – esu labai laiminga“, - atskleidė dainininkė.

Paklausta, kam šeimos idile ir mylimu darbui besidžiaugiančiai jaunai moteriai reikalinga scena, Indrė atvira: „Vien būti žmona ir dirbti darželyje man negana. Man reikia scenos ir dainavimo. Šie trys dalykai sukuria man pilnatvę, galiu džiaugtis gyvenimu. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be nė vieno iš jų.“

Televizijos žiūrovus itin nustebino Indrės pasirinkimas – į dvikovą ji iškvietė stipriausia projekto dalyve laikytą Kotryną Juodzevičiūtę. „Buvau labai pasimetusi, net klausiau publikos, teisėjų – ką rinktis. Kai ištariau Kotrynos vardą, net aplinkinių akyse mačiau nepasitikėjimą: „ką tu darai?““, - atviravo Indrė.

„Puikiai suprantu, kad Kotryna kokį Beyonce kūrinį padainuotų daug geriau, nei aš, bet jau buvau nusprendusi, kad nesirinksiu Gabrieliaus – nenorėjau kautis su vaikinu. Tuomet prisiminiau, kad mačiau, kaip užkulisiuose Senjasa vis pūtė nosį, vos prašnekėjo, man buvo net baisu pagalvoti, kaip jai turėtų būti sunku dainuoti. Matyt, dėl to ir pasirinkau Kotryną. Neįsivaizduoju, kaip ją nugalėjau, esu be galo dėkinga žiūrovams“, - tikrąsias drąsaus ir geraširdiško pasirinkimo priežastis atskleidė I. Juodeikienė.

„Finalo ketvertas“ – moderniausias LNK televizijos muzikinis projektas. Kiekviena laida – lyg finalas – prasideda nuo keturių muzikinius sostus užėmusių vokalistų. Į jų vietas pretenduoja daugybė norinčių, tačiau mesti iššūkį gali tik gavę tris teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip“.

Šį sekmadienį 19 val. LNK televizijos žiūrovus stebins sostuose sėdintys vaikų darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė, išskirtinio balso tembro savininkė Senjasa, nuo pirmojo finalo soste sėdintis Gabrielius Vagelis bei Gabija Lokytė. Šou veda Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.